سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱ EN

اسامی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی نفت پایان دی ماه اعلام می‌شود

معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت از اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی نفت تا پایان دی ماه خبر داد و گفت: پس از آن اقدامات اولیه برای برگزاری آزمون تبدیل وضعیت پیمانکار‌های شرکت‌های نفت، گاز و پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی آغاز می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نفت(MOP)، دکتر علیرضا میر محمد صادقی در حاشیه مراسم تجلیل از اقلیت‌های مسیحی در صنعت نفت که شب گذشته (دوشنبه -۱۲ دی) برگزار شد، با اشاره به آزمون استخدامی شرکت‌های نفت و پالایش و پخش که تابستان امسال برگزار شد، افزود: همزمان با اعلام نتایج در پایان دی، اسامی افراد پذیرفته شده به مرکز گزینش صنعت نفت اعلام خواهد شد.

وی با بیان اینکه طبق قانون، استخدام باید براساس آزمون کتبی و شفاهی علمی انجام شود، توضیح داد: همچنین گذراندن دوره معاینات طب صنعتی در برنامه است که در نهایت افراد پذیرفته شده جذب صنعت نفت خواهند شد.

آزمون تبدیل وضعیت پیمانکاری‌ها در شرکت‌های نفت، گاز و پالایش و پخش

معاون وزیر نفت با اشاره به برگزاری آزمون تبدیل وضعیت نیروهای پیمانکاری در شرکت ملی صنایع پتروشیمی تصریح کرد: همه افراد واجد شرایط پیش از آزمون در جریان برگزاری آن بوده‌اند ولی کسانی که اعتراض دارند، می‌توانند به سایت معاونت توسعه منابع انسانی و مدیریت با نشانی http://www.pmhr.ir/ مراجعه کرده و اعتراض خود را از طریق پست الکترونیک سایت اعلام کنند.

وی در ادامه گفت: با توجه به اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی در پایان دی ماه، پس از آن اقدامات اولیه برای برگزاری آزمون تبدیل وضعیت در شرکت‌های نفت، گاز و پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی انجام خواهد شد.

جذب ۶۷۰۰ نفر نیروی انسانی در برنامه امسال صنعت نفت

دکتر میر محمد صادقی با تاکید بر اینکه سالانه حدود ۳۰۰۰ نفر در صنعت نفت بازنشست می‌شوند، خاطرنشان کرد: باتوجه به اینکه جذب نیروی انسانی براساس برنامه‌های توسعه‌ای صنعت نفت انجام می‌شود، در نتیجه با شتاب‌گیری طرح‌های توسعه، جذب نیروهای جدید هم شتاب گرفته است.

وی افزود: به‌طوری که برنامه جذب نیروی انسانی برای سال جاری حدود ۶۷۰۰ نفر است که بیش از دو برابر افراد بازنشست شده خواهد بود. این تعداد به‌جز افرادی است که از طریق بورسیه دانشگاه صنعت نفت جذب می‌شوند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۳ دی ۱۳۹۰ساعت: ۱۱:۴۴۳۳۷ بازدید