سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲ EN

نفت مسجدسلیمان فقط برای پیروزی رو در روی پاس همدان می ایستد

نفت مسجدسلیمان فقط برای پیروزی رو در روی پاس همدان می ایستد/درخواست از هواداران برای تشویق حداکثری

سرپرست تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: بازیکنان این تیم فقط برای کسب سه امتیاز بازی خانگی مقابل پای همدان به میدان می روند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، هدایت یزدی؛ سرپرست تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در آستانه بازی این تیم در برابر پاس همدان گفت: تمامی بازیکنان و کادر فنی هم قسم شده اند تا در این بازی خانگی با دست پر و با پیروزی از میدان خارج شوند .

یزدی با اشاره به وضعیت تیم مسجد سلیمان پیش از بازی با پاس گفت: همه بازیکنان از نظر جسمانی و روحی و روانی در وضعیت بسیار مطلوبی قرار دارند و کادر فنی هم با آنالیز تمامی بازی های حریف تدابیر خاصی را برای شکست رقیب اندیشیده است .

وی درباره تیم پاس همدان گفت: این تیم از جمله تیم های ریشه دار و پرسابقه فوتبال کشور است که سابقه قهرمانی آسیا و لیگ کشور را در پرونده دارد و قطعاً هدف این تیم کسب حداکثر امتیازات و حضور در لیگ برتر است ولی آنها باید بدانند در این بازی چاره ای جز پذیرش شکست ندارند .

یزدی همچنین به حضور پرشور هواداران مسجدسلیمانی اشاره کرد و گفت: هواداران به راستی ستون مستحکم و عامل مهم پیروزی و موفقیت تیم نفت هستند و در همه بازی های خانگی حضور ده ها هزار نفری و تشویق های مداوم آنهاست که به بازیکنان نفت انگیزه می بخشد، بنابراین از هواداران متعصب تیم نفت تقاضا داریم در این بازی هم همچون گذشته بازیکنان تیم شان را تنها نگذارند و با تشویق های مکرر و اصولی خود و با پرهیز از ورود به حواشی، زمینه ساز پیروزی تیم شان باشند.

بر اساس این گزارش، تیم نفت در هفتمین هفته گروه ب لیگ دسته یک کشور (جام آزادگان) روز ۵ شنبه (۲۶ آبان) ساعت ۱۴ و ۴۵ دقیقه در ورزشگاه اختصاصی شهید بهنام محمدی میزبان تیم پاس همدان است .

 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۵ آبان ۱۳۹۰ساعت: ۱۳:۰۹۴۲۹ بازدید