سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ EN

افزایش مشمولان طرح گردش شغلی در مناطق عملیاتی شرکت نفت فلات قاره

طرح گردش شغلی مناطق عملیاتی شرکت نفت فلات قاره ایران در آینده ای نزدیک، به کارکنانی با پنج سال سابقه کار نیز اختصاص خواهد یافت.

عادل امانی؛ رییس واحد برنامه ریزی نیروی انسانی شرکت نفت فلات قاره در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، با بیان این مطلب افزود: طرح گردش شغلی در مناطق عملیاتی نفت فلات قاره، معمولا برای کارکنانی با هشت سال سابقه و بیشتر اعمال می شود که با تصمیم های جدید اتخاذ شده، به زودی این طرح، کارکنانی با سابقه کار کمتر را نیز شامل می شود.

وی، طرح گردش شغلی را طرحی مناسب در راستای آشنایی کارکنان عملیاتی شرکت نفت فلات قاره با مناطق عملیاتی این شرکت دانست و افزود: به طور معمول، سالانه ۱۰۰ نفر از کارکنان مناطق عملیاتی این شرکت مشمول این طرح می شوند.

امانی در ادامه از تلاش برای استقرار نظام جدید ارزیابی عملکرد کارکنان در شرکت نفت فلات قاره خبر داد و تصریح کرد: این نظام جدید از سوی مدیریت توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران به شرکت های تابعه ابلاغ شده است و پروژه استقرار این نظام در شرکت نفت فلات قاره تا پایان سال جاری، پیشرفت قابل توجهی خواهد کرد.

وی به مکانیزه شدن سیستم رضایتمندی شغلی در شرکت نفت فلات قاره اشاره کرد و در زمینه دوره های آموزشی این شرکت اظهار داشت: در حال اخذ مجوزهای لازم برای برگزاری دوره جدید آموزش غواصی در این شرکت هستیم.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۷ مهر ۱۳۹۰ساعت: ۱۴:۵۲۴۹۰ بازدید