سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ EN

تجلیل هیات مدیره نفت و دو معاون وزیر از خدمات مدیر سابق امور حقوقی

تجلیل هیات مدیره نفت و دو معاون وزیر از خدمات مدیر سابق امور حقوقی/ دکتر بطحایی: بچه های البرز را فراموش نکنید

صبح امروز و در جریان برگزاری جلسه هیات مدیره شرکت ملی نفت ایران، از زحمات و خدمات دکتر سید پیام بطحایی مدیر امور حقوقی شرکت ملی نفت ایران تقدیر و تجلیل شد و با توجه به استعفای وی از عضویت در هیات مدیره و مدیرت امور حقوقی ،دکتر فیروزمند به عنوان مدیر جدید امور حقوقی معرفی شد.

از مهندس احمد قلعه بانی به دلیل اینکه بالاخره تقاضا و اصرارم برای واگذاری مسوولیت را  پذیرفتند سپاسگزارم، این پیش درآمد سخنان کوتاهی بود که سید پیام بطحایی در آخرین حضور خود در هیات مدیره شرکت ملی نفت ایران بر زبان آورد و  ادامه داد: در این مسوولیت و در مسولیت های قبلی هر کاری که انجام دادم خود را فرزند نظام می دانم و همیشه تلاش کرده ام که به سرافرازی ایران و ایرانی فکر کنم و اقداماتم تنها در راه اعتلای نظام و کشور عزیزمان ایران باشد. بطحایی تصریح کرد: هر اتفاق مثبتی که در دوره حضورم در کسوت مدیر امور حقوقی شرکت ملی نفت ایران رخ داده است مرهون نیروهای نخبه و جوانی بوده که تا پاسی از شب در این اداره به کار مشغول بوده اند؛ این ها بچه های البرز (البرز به عنوان نمادی از عزت و اعتبار ایران)و سرمایه های ایران هستند و از تمامی مدیران شرکت ملی نفت ایران نیز درخواست می کنم بچه های البرز را فراموش نکنند.

وی، کار در مجموعه صنعت نفت کشور را مایه افتخار خود دانست و تصریح کرد: طی مدت زمانی که مسئولیت امور حقوقی شرکت ملی نفت ایران را بر عهده داشته ام، از تمام توان خود و پرسنل این مجموعه بهره گرفتم و اکنون که به دلیل پاره ای مشکلات جسمانی از این سمت استعفا داده ام، برای دکتر فیروزمند؛ مدیر جدید امور حقوقی شرکت ملی نفت ارزوی موفقیت دارم.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مراسم تودیع سید پیام بطحایی؛ مدیر سابق امور حقوقی شرکت ملی نفت ایران و معارفه محمود رضا فیروزمند؛ مدیر جدید امور حقوقی این شرکت، صبح امروز یکشنبه (۱۷ مهرماه) با حضور احمد قلعه بانی؛ مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران برگزار شد.

قلعه بانی در ابتدای این مراسم با قدردانی از تلاش های بی دریغ بطحایی در مدت تصدی مدیریت امور حقوقی شرکت ملی نفت ایران و عضویت در هیات مدیره این شرکت، گفت: خلوص نیت، کار با حداکثر توان، برنامه ریزی منسجم، تجدید ساختار و پیاده سازی سیستم های جدید از ویژگی های ممتاز عملکرد دکتر بطحایی در مدیریت امور حقوقی شرکت ملی نفت ایران بود.

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، همکاری و همدلی ایجاد شده در مدیریت امور حقوقی این شرکت را مرهون تلاش های بطحایی دانست و افزود: بنا به درخواست دکتر بطحایی، با استعفای ایشان موافقت شد، اما مجموعه شرکت ملی نفت ایران از هر گونه همراهی و همکاری وی استقبال می کند و قطعا حضور وی در هر صحنه ای که باشد، سرمنشا خیر و برکات خواهد بود.

محمود رضا فیروزمند نیز در ادامه با اشاره به تحولات چشمگیر حوزه امور حقوقی شرکت ملی نفت ایران در زمان مدیریت دکتر بطحایی، گفت: شفاف سازی فرایندهای حقوقی، مستندسازی و به روز رسانی سیستم ها، آموزش، ایجاد انگیزه برای کارکنان و بهره مندی از نیروهای توانمند و نگهداشت این نیروها، تنها نمونه ای از عملکرد درخشان مدیریت پیشین امور حقوقی شرکت ملی نفت ایران بوده است.

فیروزمند، تسریع در امور، تدوین چارچوبی نظام مند برای برقراری ارتباط هر چه بیشتر با سه قوه و تعامل با بخش خصوصی با در نظر گرفتن اصل ۴۴ قانون اساسی را از جمله برنامه های پیش روی مدیریت امور حقوقی شرکت ملی نفت ایران عنوان کرد و ادامه داد: تطابق ساختار قراردادهای نفتی با نگرش های جدید و تلاش جهت جذب سرمایه گذاری خارجی نیز به منظور تحقق اهداف صنعت نفت بیش از پیش مدنظر قرار می گیرد.

در ادامه این مراسم، اعضای هیات مدیره شرکت ملی نفت ایران نیز به عملکرد موفق مدیر امور حقوقی این شرکت در زمان مدیریت دکتر بطحایی اشاره کردند؛ هرمز قلاوند؛ مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در این زمینه گفت: بهره مندی از دانش حقوقی کافی، نکته سنجی و رعایت کامل موازین حقوقی، از جمله ویژگی های کاری بطحایی است و برای وی در هر عرصه ای که فعالیت کند، آرزوی موفقیت دارم.

عبدالمحمد دلپریش؛ مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران نیز اظهار داشت: پیگیری امور و پاسخگویی به موقع در زمینه امور حقوقی، امتیازاتی هستند که باعث می شود یاد دکتر بطحایی همواره در خاطره شرکت ملی نفت ایران زنده بماند.

محمد­علی عمادی؛ مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی نفت ایران نیز روند رو به رشد عملکرد مدیریت امور حقوقی را در زمان دکتر بطحایی مورد اشاره قرار داد و گفت: انتقال مهارت ها و فناوری ها، توجه به اصل ۴۴ قانون اساسی و مدنظر قراردادن الزامات برنامه پنجم توسعه کشور، از جمله پیش نیازهایی است که باید بیش از گذشته در امور حقوقی مدنظر قرار گیرد و پژوهش و فناوری شرکت ملی نفت ایران نیز از هیچ همراهی در این زمینه دریغ نمی کند.

در ادامه این مراسم، علیرضا ضیغمی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی ایران و تورج مشتری دوست عضو هیات مدیره شرکت ملی نفت ایران نیز به تشریح نکات برجسته عملکرد بطحایی پرداختند و در پایان نیز حکم مدیر پیشین و مدیر فعلی امور حقوقی شرکت ملی نفت ایران از سوی غلامحسین اشرفی رییس دفتر مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران قرائت شد.

همچنین مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اهدای لوح سپاس و معاونان اداره امور حقوقی شرکت ملی نفت ایران با اهدای هدایایی از خدمات و زحمات دکتر پیام بطحایی تقدیر کردند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۷ مهر ۱۳۹۰ساعت: ۱۴:۱۰۹۵۹ بازدید