سال مهار تورم و رشد توليد
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ EN

ثبت‌نام پروژه ۲۰۰۰ واحدی مهر نفت اهواز تمدید شد

با درخواست مدیران و کارکنان صنعت نفت و به مناسبت میلاد امام رضا(ع)، مهلت ثبت‌نام پروژه ۲۰۰۰ واحدی مسکن مهرنفت اهواز تا پایان هفته جاری (۲۱ مهر) تمدید شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نفت(MOP)، درپی اعلام برخی از کارکنان مبنی بر موفق‌نشدن به ثبت‌نام در سامانه مسکن صنعت نفت، محمد امیرخانی مدیر پروژه مسکن کارکنان وزارت نفت ضمن تاکید بر تسهیل مسیر ثبت‌نام و حل بعضی موانع و مشکلات مطرح شده، از تمدید مهلت ثبت‌نام تا پایان هفته جاری با هدف رضایت کارکنان صنعت نفت خبر داد.

باتوجه به ضرورت رسیدگی به مسائل رفاهی کارکنان، به‌خصوص در مناطق عملیاتی، وزارت نفت با همکاری وزارت راه و شهرسازی شرایطی را برای تامین مسکن فراهم آورده است؛ به‌این منظور ساخت ۲۰۰۰ واحد مسکونی در یکصد بلوک چهار طبقه در قالب طرح مسکن مهر در منطقه دامغه(بین ۳۰۰ دستگاه و آپارتمان‌های صنایع فولاد) آغاز شده است.

بنابراین ضمن تمدید مهلت ثبت‌نام، کارکنان همه شرکت‌های اصلی و فرعی صنعت نفت که در خوزستان فعالیت می‌کنند و واجد شرایط هستند، می‌توانند جهت ثبت‌نام مسکن مهر اهواز اقدام کنند؛ واجدین شرایط باید شروط ذیل را داشته باشند: ۱٫ متاهل و رسمی ۲٫ واجد شرایط دریافت وام مسکن اولیه صنعت نفت بوده و ۳٫ زمین، خانه یا وام مسکن ارزان قیمت از دولت نگرفته باشند (اصطلاحا بند ج آنها در اسناد مسکن و شهرسازی قرمز نباشد.)

به‌این منظور علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با مهندس غلام‌عباس بهمنی مشاور و نماینده مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در بخش مسکن مهر با شماره ۰۶۱۱۲۲۴۸۵۲۶ تماس گرفته یا برای ثبت‌نام به سامانه مسکن صنعت نفت به نشانی http://maskan.mop.ir یا سامانه جامع فن‌آوری و اطلاعات و ارتباطات معاونت توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت با نشانی www.pmhr.ir مراجعه کنند.

براساس این گزارش، پروژه اهواز در قالب ۱۰۰ بلوک شش طبقه (پنج طبقه مسکونی و یک طبقه پارکینگ) خواهد بود که در هر طبقه چهار واحد طراحی شده و با بهره‌گیری از تسهیلات مسکن مهر برای کارکنان قابل دریافت است.  واحدهای دو خوابه با احتساب مشاعات حدود ۱۳۰ متر و واحدهای سه خوابه نیز حدود ۱۵۰ متر خواهند بود.

ساخت اولین پروژه مسکن کارکنان صنعت نفت شامل ۲۰۰۰ واحد مسکونی در قالب مسکن مهر در اهواز آغاز شده و این سری از واحدهای مسکونی متناسب با اقلیم منطقه و در دو تیپ دوخوابه و سه خوابه ساخته خواهد شد. به‌طوری که از مجموع ۲۰۰۰ واحد قرار است ۱۳۲۰ واحد سه خوابه و ۶۸۰ واحد دوخوابه ساخته شود.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۷ مهر ۱۳۹۰ساعت: ۱۰:۵۸۸۳۹ بازدید