سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
پنج شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ EN

۳۰۴خانواده ی نفتی فردا صاحبخانه می شوند

۳۰۴خانواده ی نفتی فردا صاحبخانه می شوند/ دکل های ملی حفاری به ۷۰ می رسد
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، صبح فردا با هدف حضور در مراسم بهره برداری رسمی از پروژه مجتمع مسکونی ۳۰۴ واحدی کارکنان مناطق نفتخیز جنوب و همچنین افتتاح دستگاه ۳۵ فتح ملی حفاری وارد خوزستان می شود.
منوچهر خندان؛ سخنگوی شرکت ملی نفت ایران در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران با اعلام این خبر افزود: این مجتمع ۳۰۴ واحدی موسوم به پروژه نگارستان و نارنجستان با اعتبار مالی ۱۵۲ میلیارد ریال ساخته شده است و به بهره برداری می رسد.
خندان تاکید کرد: همچنین در این سفر یک روزه قرار است چهارمین دستگاه حفاری ساخت داخل با حضور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران رسما به ناوگان حفاری کشور بپیوندد.
وی تصریح کرد: دستگاه ۳۵ فتح شرکت ملی حفاری ایران که چهارمین دستگاه حفاری ساخت داخل است و فردا با حضور احمد قلعه بانی افتتاح می شود، پنجمین دستگاه وارد مدار شده شرکت ملی حفاری ایران از ابتدای سال جاری تاکنون است.
به گفته خندان، این دستگاه حفاری ساخت داخل، بلندترین دستگاه حفاری کشور با قدرت ۲ هزار اسب بخار است که به سیستم گرداننده فوقانی، سیستم پیشرفته سیال حفاری، نمودارگیری و تجهیزات الکترونیکی مجهز است.
وی با بیان اینکه دستگاه ۳۵ فتح هم اکنون در منطقه کریت اهواز نصب و آماده راه اندازی است، افزود: این دستگاه برای ۲۰۰ نفر به صورت مستقیم و برای همین تعداد هم به صورت غیر مستقیم ایجاد اشتغال می کند.
بر اساس این گزارش، با افزوده شدن این دستگاه به مدار عملیات، ناوگان شرکت ملی حفاری ایران به ۷۰ دستگاه افزایش می یابد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۷ شهریور ۱۳۹۰ساعت: ۰۹:۴۱۱,۰۷۹ بازدید