سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱ EN

تکذیب فوت در بیمارستان نفت بر اثر داروی بیهوشی

تکذیب فوت در بیمارستان نفت بر اثر داروی بیهوشی /پای داروی چینی به بیمارستان نفت باز نشده است
عضو هیئت مدیره و رییس بهداشت و درمان نفت تهران خبر بروز حادثه مرگبار در بیمارستان نفت تهران که گفته می شد داروی بیهوشی چینی جان بیماران را گرفته است تکذیب کرد.
محمد رضا بنی هاشمی؛ عضو هیئت مدیره و رییس بهداشت و درمان نفت تهران در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران ضمن اظهار تاسف از اطلاع رسانی غیر منصفانه و نسنجیده یک سایت اینترنتی ایرانی گفت: بیمارستان صنعت نفت تهران با سابقه ۵۰ ساله از قدیمی ترین بیمارستان های تهران است که امکانات و تجهیزات منحصر به فرد دارد و امکان استفاده از داروهای چینی در این مرکز غیرممکن است و لیست خریدهای این مرکز از شرکت های داروئی معتبر خود دلیل این ادعاست.
بنی هاشمی،ضمن تکذیب خبر فوت شخص یا اشخاصی که به واسطه انجام عمل رینوپلاستی (زیبایی بینی)‌ در این مرکز بوده اند اظهار کرد: به اطلاع می رساند در طی ۲ ماهه گذشته این نوع عمل در این بیمارستان انجام نشده است.
بنی هاشمی که رئیس بازرسی و پاسخگویی به شکایات سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت نیز هست،ضمن تأیید خبر فوت مرحوم سپهر ملک احمدی در بیمارستان نفت تهران اظهار کرد: اقدام های حقوقی و قانونی لازم از طریق پزشکی قانونی انجام شده است که بعد از حصول نتیجه به اطلاع خانواده متوفی خواهد رسید.
بر اساس این گزارش، هیچ کدام از مقامات رسمی بیمارستان مصاحبه ای با سایت منتشر کننده این خبر کذب نداشته اند

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۵ شهریور ۱۳۹۰ساعت: ۱۰:۳۸۲۸۱ بازدید