سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱ EN

افتتاح مرکز دندانپزشکی در مرکز بهداشت کوی ملت اهواز

مرکز دندانپزشکی کوی ملت با حضور رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز، مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و اعضای هیئت مدیره این شرکت، مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون و جمعی از مدیران و مسئولان بهداشت و درمان اهواز افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت نفت ایران،در آئین افتتاح این مرکز فرهاد کلانتری؛ رئیس بهداشت و درمان اهواز، ضمن ارائه آمار فعالیت ها و اقدامات انجام شده در واحد دندانپزشکی بهداشت و درمان اهواز گفت: آمار مراجعه به دندانپزشکی در سال های۸۶ ،۸۷،۸۸ و ۸۹ به ترتیب ۷۹هزار و ۹۰۶، ۷۶ هزار و ۵۳۳،۷۵ هزار و ۱۸۰ و ۹۱ هزار و ۶۵۰ مورد بوده و تعداد ۱۷ هزار و ۵۲۸ مراجعه نیز در سه ماه اول سال ۹۰ صورت گرفته است.

وی اظهار داشت: ما مسئول صیانت از نیروی انسانی شاغل در صنعت نفت هستیم و باید به وظیفه خود به خوبی عمل کنیم.

کلانتری اظهار امیدواری کرد که با یاری تمامی مدیران هرچه زودتر کار ساخت پنج پلی کلینیک تخصصی در سطح شهر اهواز آغاز شود زیرا مجموعه کلینیک های تخصصی موجود در بیمارستان بزرگ نفت به تنهائی پاسخگوی آمار بالای مراجعات نیست.

در ادامه این مراسم هرمز قلاوند؛ مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، ارائه خدمت به مردم را بهترین نعمت ذکر و از اقدامات و خدمات ارائه شده تقدیر کرد.

وی اظهار امیدواری کرد که با تلاش بیشتر، هرچه زودتر شاهد آغاز ساخت پلی کلینیک های تخصصی در اهواز باشیم .

دکتر نیری؛ مسئول واحد خدمات دندانپزشکی نیز اظهار کرد: این مرکز به سه یونیت دندانپزشکی و یک دستگاه رادیولوژی دندانپزشکی مجهز است و با هزینه ای بالغ بر ۵۵۶ میلیون ریال به منظور گسترش خدمات دندانپزشکی به جمعیت تحت پوشش ساکن در منطقه کوی ملت راه اندازی شده است .

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۲ مرداد ۱۳۹۰ساعت: ۱۳:۵۸۳۶۸ بازدید