سال مهار تورم و رشد توليد
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ EN
با حضور مديرعامل شركت مهندسي و توسعه نفت برگزار شد؛

مراسم گرامیداشت دهه‌ی مبارک فجر و پیروزی انقلاب اسلامی ایران، در شرکت متن

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، مراسمی به مناسبت آغاز دهه‌ی مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران روز دوشنبه (۱۵ بهمن‌ماه)، بعد از اقامه‌ی نماز ظهر و عصر با حضور دکتر تورج دهقانی مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت، دکتر عبید کارشناس مسائل بین‌الملل سازمان بسیج ادارات و جمعی از مدیران و کارشناسان شرکت متن در محل نمازخانه این شرکت برگزار شد.

دکتر تورج دهقانی مدیرعامل شرکت متن در این مراسم ضمن گرامیداشت ایام مبارک دهه‌ی فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت: اکنون که چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران می‌گذرد، بدون شک همه ما میدانیم که اصالت این انقلاب اسلامی بدون حضور رهبری امام خمینی (ره)، شهدای گرانقدر و ایثارگران بزرگوار هرگز میسر و  در هیچ کجای دنیا شناخته نمی‌شد.

وی افزود: مسیر راهبری انقلاب اسلامی ایران توسط امام خمینی (ره) پایه‌گذاری شده است و با هدایت مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در چارچوبی مشخص و ترسیم شده در حال حرکت است.

مدیرعامل شرکت متن بیان داشت: دشمنان این انقلاب امید واهی بر زمین زدن ملت ایران را بیش از گذشته در ذهن خود می‌پرورانند و با همین امید و در این راستا تلاش می‌کنند، که هشیار بودن در این شرایط امری بسیار ضروری و مهم می‌باشد.

دکتر تورج دهقانی افزود: با نگاه به مسیر گذشته و درس گرفتن از آن، بعنوان یک شرکت توسعه‌ای که عضوی از پیکره‌ی انقلاب اسلامی ایران است و مأموریتی بسیار خطیر در حوزه‌ی فعالیت‌های اجرایی در منطقه‌ی عملیاتی غرب کارون را دارد گفت: استمراری هدفمند درپیشبرد اهداف توسعه‌ای در این منطقه‌ی حساس، مستلزم همت و تلاش مضاعف همه‌ی ما در این شرکت است.

وی تکیه بر توان تولید داخل و همچنین حمایت از سرمایه‌گذاران داخلی را از دیگر هدف‌های مهم شرکت مهندسی و توسعه نفت، بویژه در توسعه میادین نفتی غرب کارون برشمرد و گفت: امروزه بعد از گذشت چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، بدون شک شاهد توانمندیهای قابل مشاهده‌ای در حوزه‌ی نفت و گاز کشور هستیم و ملت ایران قطعاً با همراهی، همدلی و پایبندی به آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی میتواند در مسیر خودباوری و خودکفایی گام بردارند و با این امید قطعاً مسیر رشد کشور در آینده روشن‌تر و افتخارآمیزتر خواهد بود.

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت، در پایان افزود: لازمه موفقیت و پیشبرد اهداف شرکت مهندسی و توسعه نفت نیازمند تفکر، تعقل و قدرت روبرو شدن با مسائل می‌باشد.

در ادامه دکتر عبید، کارشناس مسائل بین‌الملل سازمان بسیج ادارات در این مراسم به تحلیل انقلاب اسلامی ایران در این چهل سال پرداخت و با مقایسه ایران قبل از انقلاب و ایران بعد از انقلاب به جایگاه کشور در ارائه قدرت و خودکفایی بدون نیاز وابستگی به قدرتهای جهانی اشاره نمود.

وی دیپلماسی نفتی کشور را موفق دانسته و افزود: وزارت نفت توانسته بعنوان یک بازیگر قدرتمند در کنار وزارت امور خارجه نقش خود را بدرستی ایفا نماید.

بنابراین گزارش، در پایان برگزاری این مراسم جوایزی به نفرات برتر مسابقات ورزشی که در هفته‌ی بسیج در شرکت متن برگزار شده بود اهدا شد و دکتر تورج دهقانی مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت با همراهی مدیران این شرکت به بازدید از نمایشگاه‌ فرهنگی مستقر در شرکت متن، که به مناسبت دهه‌ی مبارک فجر برگزار شده‌است پرداخت.

لازم به ذکر است، این نمایشگاه که با نظارت و هماهنگی روابط‌ عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت برگزار شده است، شامل نمایشگاه مجازی کتاب و نمایشگاه گل و گیاه می‌باشد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۶ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۰۳۸۲۵ بازدید