سال مهار تورم و رشد توليد
چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ EN
با حضور مديرعامل شركت مهندسي و توسعه نفت برگزار شد؛

سومین جلسه هماهنگی با مجریان، مدیران و رؤسای بلافصل

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، سومین جلسه هماهنگی با مجریان، مدیران و روسای بلافصل صبح امروز سه‌شنبه(۲۷ آذر ماه) با حضور دکتر تورج دهقانی مدیرعامل شرکت متن، مدیران ستادی و رؤسای بلافصل در محل سالن جلسات ساختمان شماره ۱ این شرکت برگزار شد.

در ابتدای جلسه مدیران، مجریان و رؤسای حاضر به بیان عملکرد خود در پیشبرد اهداف شرکت گزارش داده و ضمن بیان مشکلات و راهکارهای مختلف، مدیرعامل شرکت را از کم و کیف اقدامات طرح‌ها مطلع نمودند. در ادامه‌ی جلسه دکتر تورج دهقانی ضمن تسلیت به مناسبت شهادت حضرت معصومه (س) بیان داشت: تلاش ما این است که این جلسات به طور مداوم و بصورت منظم در شرکت مهندسی و توسعه نفت برقرار باشد. وی هدف از برگزاری این جلسات را بررسی مسائل و موانع احتمالی موجود در روند کار مجریان، مدیران و رؤسا برشمرد.

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت گفت: با توجه به شرایط موجود در کشور و بازگشت تحریم‌ها و اینکه تلاش دشمنان حاکی از خسته و ناامید کردن کشور است، مشکلات و موانعی اعم از ثبت، سفارش و تأمین کالا وجود دارد که تمام تلاش شرکت متن در این خصوص، عبور از موانع موجود، تسریع در روند اجرای پروژه‌‌ها می‌باشد.

دهقانی بیان داشت: طی نشست ماه اخیر، شاهد تلاش همه‌ی همکاران، مدیران و مجریان این شرکت که به صورت شبانه‌روزی برای توسعه میادین در دست اجرای شرکت متن با توجه به اولویت‌هایی که در بخش های مختلف وجود داشته است بوده‌ام.

دهقانی توسعه پروژه‌ی ملی گوره جاسک و طرح آزادگان جنوبی را از اولویت‌های شرکت متن دانست و گفت: علیرغم تنگناهای موجود با توجه به مشترک بودن میادین نفتی در دست اجرای این شرکت، تمام تلاش برای تنظیم کردن روند اجرای پروژه‌های دارای اولویت متناسب با شرایط روز در حال انجام است.

وی گفت: طرح ملی انتقال نفت خام از گوره – جاسک حدود ۱۰۰۰ کیلومتر خط لوله ۴۲ اینچ با حدود ۵ ایستگاه پمپاژ و مجموعه ذخیره سازی نفت خام در جاسک می‌باشد که با توجه به دستور مقام معظم رهبری مبنی بر تسریع در روند توسعه این طرح،  لوله‌های این طرح با همت مهندسان داخلی و با توان شرکت‌های ساخت داخل انجام شده است و همچنین امیدواریم مخازن ذخیره‌سازی نفت خام گوره نیز کمتر از ۱ سال آینده در مدار قرار بگیرد.

دهقانی بیان داشت: در میدان نفتی آزادگان جنوبی با راه اندازی واحد فرآورش سیار افزایش ظرفیت تولید ۵۰ هزار بشکه‌ای خواهیم داشت و امیدواریم با توکل بر خداوند منان و همت همه‌ی همکاران همزمان با چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی راه‌اندازی شود.

دهقانی در پایان بیان داشت: با توجه به وظیفه‌ی بسیار سنگینی که بر دوش همه‌ی کارکنان صنعت نفت می‌باشد امیدواریم بتوانیم با یاری همه‌ی شما این مسئولیت را با موفقیت به سرانجام برسانیم و بعنوان پیشگامان عرصه امید در شرایط کنونی شاهد دستاوردهای در مسیر اعتلای نظام ‌باشیم.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۷ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۱۷:۲۹۱,۶۳۹ بازدید