سال مهار تورم و رشد توليد
دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ EN
با حضور مديرعامل جديد شركت متن برگزار شد؛

اولین جلسه هماهنگی با مجریان، مدیران و رؤسای بلافصل

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، اولین جلسه هماهنگی دکتر تورج دهقانی، مدیرعامل جدید شرکت مهندسی و توسعه نفت با مجریان، مدیران و رؤسای ستادی این شرکت صبح امروز (دوشنبه۲۱ خرداد)، در سالن کنفرانس شرکت متن برگزار شد.

دکتر تورج دهقانی مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت در ابتدا با بیان اینکه اوضاع اقتصادی کشور در شرایط خاص و ویژه‌ای قرار دارد گفت: با توجه به حوزه‌ی مأموریت‌های ابلاغ شده به شرکت متن و همچنین اهمیت طرح های در دست اجرای این شرکت، بخش عظیمی از این فعالیتها دارای موقعیت استراتژیک می باشد.

دهقانی افزود: بنده به عنوان عضوی از این تیم اجرایی در راستای چارچوب سیاست‌ها و راهبردهایی که با سیاست‌های کلان کشور در حوزه‌ی اقتصاد مقاومتی همسو می‌باشد، با هدفگذاری بلند مدت سعی در حمایت از توان تولید داخل و توسعه درون‌زا در طرح‌های در دست اجرای شرکت متن خواهم داشت.

وی بیان داشت: امیدواریم با یاری و لطف خداوند و همچنین تلاش، حمایت، همراهی و همفکری کلیه‌ی کارکنان شرکت متن به صورت هدفمند، و با ارائه راهکارها و پیشنهادات جدید برگرفته از خلاقیت و تجربه تخصصی در حوزه‌های فعالیت شرکت متن بتوانیم در این مسیر گام برداریم.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۱ خرداد ۱۳۹۷ساعت: ۱۶:۵۹۱,۶۲۶ بازدید