سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱ EN

پیام تبریک مدیرعامل شرکت متن به دکتر روحانی به مناسبت پیروزی در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری

بسمه تعالی

 

بیست و نهم اردیبهشت ۹۶ در دفتر تاریخ حماسه های ایران اسلامی، به سرفصلی پرشکوه از جنس مردم سالاری دینی و اعتدال خواهی تبدیل شد، این بنای مبارک که معمارش ملت آگاه و فهیم ایران است بی شک به  پلی میان تمدن نوین ایرانی اسلامی ما بدل خواهد شد و نسل های فردا  بر اراده ی امروزیان  آفرین خواهند گفت.

برگزاری پر شور و شعور انتخابات ریاست جمهوری و انتخاب نماد و نماینده ی تدبیر  و اعتدال از سوی میلیون ها هموطن برای پذیرش مسئولیت  قوه مجریه، پیام اراده ی ملی ایرانیان در طی کردن مقتدرانه مسیر عزت و پیشرفت را به جهانیان رساند.

آنچه که مسلم است دولت دوازدهم  با اتکا به آرای  قاطعانه  ملت در تحقق اهداف ملی  موفق تر  و کارآمدتر  و صنعت نفت نیز  مسئولیتی تاریخ ساز برای نیل به افق های امیدآفرین بر عهده خواهد داشت .

اینجانب  به نمایندگی از سوی مدیران و کارکنان شرکت مهندسی و توسعه نفت ، خلق حماسه ی بی بدیل  ۲۹ اردیبهشت را  به محضر ملت شریف ایران، رهبر معظم انقلاب، رئیس جمهور منتخب جناب آقای دکتر روحانی و به همکاران و همقطارانم در صنعت نفت از جمله  وزیر  کارآمد نفت کشورمان جناب آقای  مهندس بیژن زنگنه، تبریک و تهنیت عرض می کنم.

رجاء واثق دارم در پرتو  تداوم تدبیر  و عقلانیت در سپهر توسعه ایران عزیز، و در سایه  رویکرد  دولت دوازدهم، طرح های توسعه  میادین  نفت و گاز که بخش عمده ای از آنها در حوزه مسئولیت شرکت مهندسی و توسعه نفت قرار  دارد با سرعت و کیفیت بیشتری به سرانجام خواهد رسید و به عاملی در ارتقای اقتدار اقتصادی ایران بدل خواهد شد.

 ………………………………………………………………………………………………… سیدنورالدین شهنازی زاده

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت مهندسی و توسعه نفت

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۱۳:۲۴۱,۰۱۶ بازدید