سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۲ EN

مراسم تودیع و معارفه مجری طرح توسعه آزادگان شمالی برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه مجری طرح توسعه آزادگان شمالی با حضور مدیرعامل شرکت متن برگزار شد.

به گزارش خبرنگار شرکت متن، نورالدین شهنازی زاده، مدیرعامل شرکت متن دیروز ( دوشنبه، ۱۵ آذرماه) در مراسم تودیع کرامت بهبهانی، مجری طرح توسعه آزادگان شمالی که پس از ۳۳ سال خدمت در صنعت نفت به افتخار بازنشستگی نائل شد و معارفه قدرت اله آقایی، سرپرست طرح توسعه آزادگان شمالی، گفت: با این که مدت کوتاهی در خدمت آقای مهندس بهبهانی بودم با این حال از خدمات ایشان در شرکت متن کمال تشکر و قدردانی را دارم.

وی با اشاره به افتتاح پروژه آزادگان شمالی که با حضور رئیس جمهوری انجام شد، افزود: اگر توانستیم این پروژه را به بهره برداری برسانیم به پاس مدیریت خوب آقای بهبهانی اتفاق افتاده است.

شهنازی زاده اظهارکرد: با وجود این که طبق قوانین جاری نفت آقای بهبهانی بازنشسته شده اند، با این حال از او می خواهیم تا همچنان از تجربیات ایشان در شرکت متن استفاده کنیم.

وی همچنین با اشاره به سابقه فعالیت های قدرت اله آقایی در شرکت متن نیز ادامه داد: با توجه به این که ایشان هم از همکاران شرکت متن هستند و نسبت به پروژه آزادگان شمالی هم شناخت کاملی دارند؛ با درخواست ما پذیرفتند که با حفظ سمت سرپرست طرح توسعه آزادگان شمالی باشند.

کرامت بهبهانی نیز در این مراسم با تشکر از همکاران شرکت متن که در این مراسم حضور یافته اند، اظهارکرد: از آقایان میرمعزی، بازارگان، سعدونی، قربانی، حسین نژاد، مدیران عامل سابق شرکت متن و اقای شهنازی زاده تشکر می کنم که در این مدت همراه من در شرکت متن بودند.

وی با قدردانی از مدیرعامل شرکت متن، ادامه داد: از آقای شهنازی زاده به دلیل حضور پررنگ ایشان در اجرای پروژه ها سپاسگزارم، زیرا پشتیبانی او در همین مدت کوتاهی که در شرکت متن حضور داشته اند باعث دلگرمی همه ما بوده است.

قدرت اله آقایی، سرپرست طرح توسعه آزاگان شمالی نیز در این مراسم با تشکر از اعتماد مدیرعامل شرکت متن نسبت به انتخاب وی به عنوان سرپرست این طرح ، گفت: شرکت مهندسی و توسعه نفت (متن) در مقطع کنونی که بحث افزایش ظرفیت تولید نفت مطرح است،  یکی از شرکت‌های حساس بوده و بازنشستگی همکاران خوبی همچون آقای بهبهانی باعث دوچندان شدن اجرای مسئولیت ها می شود.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۶ آذر ۱۳۹۵ساعت: ۱۶:۱۴۱,۴۲۸ بازدید