سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۲ EN

فرصت‎ها و چالش‎های پیش روی شرکت متن شناسایی شود

رئیس حراست شرکت ملی نفت ایران بر ضرورت شناسایی چالش‎ها و فرصت‎های پیش روی شرکت مهندسی و توسعه نفت (متن) تاکید کرد و گفت: حراست این شرکت می‎تواند در این زمینه نقش موثری ایفا کند.

غلامرضا نوری مومنی، در مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید حراست شرکت متن، با بیان این‌که تغییر و تحول در هر سازمانی سبب پویایی و تحول می‌شود، افزود: سیاست حراست شرکت ملی نفت ایران تعامل با شرکت های فرعی برای رسیدن به اهداف برنامه ریزی شده این شرکت است.

وی گفت: باید با تعامل به سمت حل مسائل گام برداریم.

رئیس حراست شرکت ملی نفت ایران با اشاره به تاکید مدیران عامل این شرکت و شرکت متن بر لزوم توجه به اشتغالزایی در غرب کارون، تصریح کرد: باید برای استفاده از نیروهای بومی در غرب کارون بیشتر برنامه ریزی شود.

مومنی همچنین بر ارتقای افراد بر اساس شایسته سالاری تاکید کرد و افزود: رئیس حراست شرکت متن می تواند در شناسایی آسیب‌ها، تهدیدها، فرصت‌ها و چالش‌های پیش روی این شرکت و رفع خلاهای موجود ایفای نقش کند.

وی با اشاره به مدل جدید الگوی قراردادهای نفتی گفت: با توجه به نیاز صنعت نفت کشور به جذب سرمایه‌، این موضوع مورد توجه قرار دارد.

مومنی با تاکید بر ضرورت گام برداشتن به سمت اخلاق حرفه ای گفت: با تخلفات سازماندهی شده به سختی برخورد خواهد شد.

رئیس حراست شرکت ملی نفت ایران، طرح های توسعه ای شرکت متن را بسیار حائز اهمیت خواند.

مومنی بر پرهیز کارکنان شرکت‌های تابعه نفت از هرگونه فعالیت سیاسی نیز تاکید کرد و افزود: در بنگاه اقتصادی، باید صرفا کار تخصصی و حرفه ای انجام شود.

منبع: شانا

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۴ آذر ۱۳۹۵ساعت: ۱۰:۳۷۶۸۱ بازدید