سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
چهارشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲ EN

عزت و اقتدار ملت ایران در سطح ملی و بین المللی

رئیس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران، تکریم، تجلیل و پاسداشت خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران را وظیفه همگان خواند و گفت: عزت و اقتدار ملت ایران در سطح ملی و بین‌المللی مدیون رشادت‌ها، جانفشانی‌ها و از خود گذشتگی‌های همه شهدا و ایثارگران است. 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، محمد ناصری؛ رئیس روابط عمومی و تقی گلستانی؛ رئیس امور ایثارگران این شرکت به منظور تکریم، تجلیل وادای احترام، به دیدار خانواده ۲ شهید صنعت نفت رفتند.

ناصری در دیدارهای صمیمانه با خانواده های علی اکبر فراهانی و محمدتقی قدوسی، گفت: صنعت نفت همواره مدیون خون شهداست و بر خود وظیفه می داند که با تمام توان به خانواده معظم شهدا و ایثارگر خدمت کند.
گلستانی نیز در این دیدار گفت: شهدا مایه برکت و کرامت هر جامعه هستند و خدمت به خانواده های شهدا و جانبازان اقدامی ارزشمند و دارای برکات فراوان است.
وی بر نقش مهم شهدا در پیروزی انقلاب اسلامی ایران و دفاع مقدس تاکید کرد و تقویت جایگاه خانواده شهدا را وظیفه مردم و مسئولان خواند و گفت: ارج نهادن به خدمات شهدا و ایثارگران از اهم وظایفی بوده که امروز همه ما در هر مقام و مسئولیتی بر عهده داریم.
گفتنی است، علی اکبر فراهانی (۱۳۴۱)، که در سال ۱۳۶۲ در مجموعه صنعت نفت استخدام شده بود در اسفند ماه سال ۱۳۶۲ در جزیره مجنون به شهادت رسید.
محمد تقی قدوسی (۱۳۴۱) نیز درسال ۱۳۶۳ در منطقه عملیاتی کربلای ۴ به شهادت رسید.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۹ بهمن ۱۳۹۲ساعت: ۱۱:۲۸۳۸۸ بازدید