سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
پنج شنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ EN

عملکرد موثر کارفرما، موفقیت پروژه را تضمین می کند

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به مسئولیت سنگین شرکت مهندسی و توسعه نفت در راهبری پروژه های بزرگ صنعت نفت اظهار داشت: اگرچه به ثمر رسیدن طرح ها و پروژه ها، در گرو عملکرد مناسب و تعامل مثبت کارفرما و پیمانکار است اما در این میان، نقش کارفرما به مراتب حائز اهمیت تر است. 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، رکن الدین جوادی در مراسم معارفه عبدالرضا حسین نژاد؛ مدیرعامل جدید شرکت مهندسی و توسعه نفت با بیان این مطلب افزود:  با توجه به گستره فعالیت های شرکت متن و پروژه محور بودن این شرکت، تقویت شرکت متن به عنوان کارفرما می تواند تضمین کننده موفقیت در بسیاری از پروژه های صنعت نفت باشد.
وی با بیان اینکه کارفرما باید هنر اداره پیمانکار را به بهترین شکل ممکن داشته باشد، تصریح کرد: امروز صنعت نفت با ملاحظات جدیدی روبه روست که این امر، سختی های کار را دوچندان می کند.
جوادی در ادامه بر لزوم افزایش ظرفیت تولید نفت تاکید و خاطرنشان کرد: اهمیت جایگاه شرکت مهندسی و توسعه نفت، ما را بر آن داشت تا یکی از مدیران قدیمی و مجرب صنعت نفت را دعوت به کار در این مجموعه کنیم و با توجه به آشنایی ایشان به صنایع بالادست و اطلاع از وضعیت پروژه های شرکت متن، دستیابی به اهداف مدنظر در این شرکت، دور از انتظار نخواهد بود.
وی از زحمات نادر قربانی؛ مدیرعامل سابق شرکت مهندسی و توسعه نفت نیز قدردانی کرد.
 در ادامه این مراسم، عبدالرضا حسین نژاد؛ مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت با ابراز امیدواری نسبت به آینده طرح ها و پروژه های در دست اقدام شرکت متن اظهار داشت: خطوط قرمز من در کار، سلامت و صداقت است و امیدوارم با رعایت این دو اصل در شرکت مهندسی و توسعه نفت، بتوانیم در پیشبرد امور و تحقق اهداف موفق باشیم.
وی گفت: با توجه به آشنایی قبلی من با شرکت مهندسی و توسعه نفت، در جریان طرح ها و پروژه های این شرکت هستم و تمام تلاش خود را برای به ثمر رسیدن این طرح ها و پروژه ها به کار خواهم بست.
گفتنی است عبدالرضا حسین نژاد، سابقه کار در شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی ایران را در کارنامه خود دارد و مدتی نیز به عنوان مدیرعامل شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت مشغول به فعالیت بوده است.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۰ مهر ۱۳۹۲ساعت: ۰۹:۰۸۳۹۱ بازدید