سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ EN

سیستم مدیریت نگهداری و تعمیرات شرکت کارون

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون از راه اندازی سیستم مکانیزه مدیریت نگهداری و تعمیرات (نرم افزار CMMS) در واحد های عملیاتی و تعمیراتی این شرکت خبر داد. 
محسن دهانزاده در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران با اعلام این خبر گفت: یکی از برنامه های شرکت نفت و گاز کارون برای ارتقاء و بهبود سطح فن آوری اطلاعات شرکت، شامل سیستم های نرم افزاری، سخت افزاری و شبکه های ارتباطی، راه اندازی سیستم مکانیزه (نرم افزار CMMS) مدیریت نگهداری و تعمیرات است.
وی نمایش ساختار تجهیزات بصورت ساختار درختی، مدیریت قطعات یدکی تجهیزات در برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات با برقراری ارتباط با نرم افزار انبار، برنامه ریزی فعالیتهای نگهداری و تعمیرات به انواع روش های موجود و ترکیبی را از مزیت های راه اندازی سیستم مکانیزه (نرم افزارCMMS) مدیریت نگهداری و تعمیرات در این شرکت عنوان کرد.
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون، علامت های هشدار دهنده مورد نیاز، مدیریت فعالیت های تعمیرات اضطراری و تاثیر آنها بر برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات، مدیریت فعالیت های نگهداری و تعمیرات غیر متمرکز در سازمان(تجهیزات، انفورماتیک، تاسیسات) و محاسبه شاخص های تعمیرات زل از دیگر مزایای راه اندازی سیستم مکانیزه (نرم افز (CMMSمدیریت نگهداری و تعمیرات در این شرکت برشمرد.
دهانزاده همچنین تصریح کرد: برای تحقق برنامه های ارتقاء و بهبود سطح فن آوری اطلاعات شرکت نفت و گاز کارون، برنامه های بهینه سازی بسترهای ارتباطی، ایجاد لینک های پشتیبان و تبدیل ارتباطات بیسیم به فیبر نوری و ایجاد شبکه مستقل به منظور توزیع اینترنت در دست کار این شرکت قرار گرفته است.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۳۰ تیر ۱۳۹۲ساعت: ۱۶:۰۳۶۳۶ بازدید