سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ EN

بزرگترین مرکز تفریحی – رفاهی صنعت نفت

بزرگترین مرکز رفاهی- تفریحی صنعت نفت با ۲۱۵ هکتار مساحت در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس ساخته می شود. 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در جلسه کارگروه فرهنگی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس که با حضور نمایندگانی از شرکتهای مجتمع گازی پارس جنوبی و نفت و گاز پارس در سالن جلسات هیئت مدیره این سازمان برگزار شد، در مورد نحوه اجرای مهمترین طرح های فرهنگی و رفاهی در سطح منطقه تصمیم گیری شد.
محمد نوروزی فرد؛ مدیر منابع انسانی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با برشمردن اهمیت افزایش انگیزه در نیروی انسانی در جهت پیشبرد اهداف صنعت نفت گفت: این سازمان به نمایندگی از شرکت ملی نفت ایران و وزارت نفت و به نیابت از دولت، مسئولیت اعمال مدیریت یکپارچه توسعه اقتصادی مناسب در منطقه ویژه اقتصادی پارس را بر عهده دارد و در این زمینه از تمامی ظرفیت ها استفاده می شود.
وی با بیان اینکه توسعه و یکپارچه سازی در زیر ساخت ها در راستای پشتیبانی پایدار از طرح های تولیدی و توسعه ای منطقه یکی از ماموریت های مهم سازمان منطقه ویژه پارس است، افزود: منابع انسانی یکی از سرمایه های مهم صنعت نفت است و از تمامی ظرفیت ها برای افزایش کیفیت زندگی و کسب رضایت خانواده بزرگ صنعت نفت بهره خواهیم برد.
دشتی زاده؛ نماینده معاون توسعه منابع انسانی وزارت نفت نیز در این جسله تاکید کرد: توجه به منابع انسانی رابطه ای مستقیم با پیشرفت اقتصادی در تمامی عرصه ها دارد و با تاکید مقام عالی وزارت و معاون توسعه منابع انسانی از تمامی ظرفیت ها برای تحقق این مهم که یکی از پیش نیازهای پیشرفت است،بهره خواهیم برد.
در ادامه جلسه، بزمی؛ نماینده اداره کل توسعه سلامت، ورزش و رفاه وزارت نفت ضمن تأکید بر لزوم هدفمند شدن کلیه تصمیمات حوزه شرکت های تابعه صنعت نفت در منطقه بیان داشت: جاذبه های گردشگری فروانی در این منطقه وجود دارد.

وی در ادامه از ساخت بزرگترین مجموعه تفریحی – رفاهی صنعت نفت در ناحیه پرک منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس خبر داد و افزود: ایجاد بزرگترین مرکز تفریحی، رفاهی صنعت نفت در این منطقه، علاوه بر کسب رضایت کارکنان رشد و توسعه اقتصادی در منطقه را نیز به دنبال خواهد داشت.

در این جلسه همچنین مدیر طرح های مهندسی سازمان منطقه ویژه گزارش کاملی از طرح های مجتمع فرهنگی رفاهی پرک، پروژه آب رسانی شهرستان جم و کلینیک تروما سنتر ارائه داد و گفت: عملیات اجرایی مجتمع فرهنگی رفاهی پرک در سالجاری آغاز خواهد شد.

یوسفی؛ نماینده شرکت نفت و گاز پارس و اسلامی؛ معاون اداره کل توسعه سلامت، ورزش و رفاه نیز ضمن تقدیر از تلاش ها و مجموعه اقدامات سازمان منطقه ویژه پارس در راستای ارایه خدمات رفاهی فرهنگی به کارکنان صنعت نفت از احداث مجموعه بزرگ فرهنگی- رفاهی پرک استقبال کردند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *