سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱ EN

انجام ۳۲ هزار مورد تعمیرات اضطراری و اساسی

مدیرعامل شرکت ترابری و خدمات پشتیبانی نفت از انجام ۳۲ هزار مورد تعمیرات اضطراری، تعمیرات اساسی و بازرسی فنی دوره ای خودروها و ماشین آلات در سال ۱۳۹۱ خبر داد. 
مراد کمالی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران از انجام ۳۲ هزار مورد تعمیرات اضطراری، تعمیرات اساسی و بازرسی فنی دوره ای خودروها و ماشین آلات در سال ۱۳۹۱ خبر داد و گفت: در همین مدت زمان ۳۱ دستگاه خودرو سبک، سنگین، اتوبوس و مینی بوس نیز به طور کامل بازسازی شده است.
 وی به نوسازی ناوگان حمل و نقلی شرکت ترابری نفت اشاره کرد و گفت: هم اکنون این شرکت به ۳۰ دستگاه خودرو استیشن سوزوکی، ۷۰ دستگاه وانت نیسان دوکابین، چهار دستگاه جرثقیل ۲۰ تن، پنج دستگاه تریلرتانکر ۱۶ هزار لیتری حمل آب آشامیدنی، سه دستگاه کامیون اطفاء حریق، ۱۰ دستگاه موتورسیکلت و یک دستگاه مینی بوس جدید مجهز شده است.
کمالی با اشاره به توانمندی شرکت ترابری نفت در زمینه ساخت داخل گفت: هم اکنون این شرکت به همت متخصصان خود موفق شده ساخت شاسی ویژه دستگاه حمل لوله مغزی سیار و شافت هات تپ ۲۴۰۰ را بومی سازی کند.
وی ادامه داد: بازسازی دستگاه تریلر لوله مغزی نیز برای نخستین بار از سوی متخصصان شرکت ترابری نفت انجام شده است.
کمالی ضمن تاکید بر ضروت آموزش نیروهای انسانی فعال در منطقه از انجام ۲۵۸ مورد آموزش های تخصصی و عمومی برای ۲ هزار و ۲۵۴ نفر و به مدت ۵ هزار و ۳۹۵ ساعت در طی یک سال گذشته خبر داد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۶ خرداد ۱۳۹۲ساعت: ۰۹:۲۱۳۶۳ بازدید