سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
پنج شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ EN
از سوی مدیر عامل شرکت مهندسی وتوسعه نفت مطرح شد:

حمایت از تولیدات داخلی، راهبرد فعالیت های متن

مهندس نادر قربانی مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت دومین بازدید خود را طی یک ماه اخیر از طرح های در دست اجرای این شرکت در منطقه غرب کارون انجام داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت ؛ نادر قربانی همچنین از کارخانه های لوله سازی اهواز و فولاد اکسین نیز بازدید نمود.

وی پس از بازدید از بخش های مختلف و خطوط تولیدی این دو کارخانه در نشستی با مدیران ارشد این دو واحد صنعتی بزرگ در اهواز با اشاره به اهمیت شرکت متن به عنوان متولی توسعه ۱۷ طرح عظیم نفت و گاز کشور اظهار داشت: شرکت متن حامی تولیدات و صنایع ملی به عنوان اساسی ترین رکن اقتصاد مقاومتی می باشد.

مدیرعامل متن همچنین اضافه کرد: در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی است، متن حمایت از پیمانکاران و تولیدات داخلی در حوزه فعالیت های خود را به عنوان یک راهبرد اصلی در دستور کار قرار داده است و می کوشد تا با تلاش کارکنان و مدیران این شرکت توسعه میادین در دست اجرای خود را در زمانبندی مقرر به پایان برساند.

شایان ذکر است کارخانه لوله سازی اهواز از بزرگترین کارخانه های لوله سازی در کشور است که توان تولید لوله هایی تا قطر ۱۰۰ اینچ را برای استفاده در صنعت نفت و گاز کشور دارا است و همچنین کارخانه فولاد اکسین بزرگترین کارخانه تولید انواع ورق های فولادی در خاورمیانه می باشد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱ شهریور ۱۳۹۱ساعت: ۱۵:۳۴۷۲۲ بازدید