سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱ EN

دومین هم اندیشی خبرنگاران مرکز بسیج وزارت نفت

روز یکشنبه با حضور خبرنگاران بسیجی، دومین هم اندیشی فعالان عرصه اطلاع رسانی در مرکز مقاومت بسیج وزارت نفت برگزار شد.

 به گزارش علمدارنیوز روز یک شنبه ۲۱ اسفند ۹۰ خبرنگاران مرکز مقاومت بسیج وزارت نفت از حوزه های تابعه این مرکز و هم چنین خبرنگاران بسیجی از دیگر رسانه های صنعت نفت در سالن جلسات این مرکز گرد هم آمدند.

در این نشست که در راستای تدوین پیش نویس اصول حرفه ی عرصه خبر مبتنی برارزش های والای بسیج و نیز قدردانی و تشکر از خبرنگاران بسیجی برگزار شد از خبرنگاران رسانه های دیگر که در طول سال همیار بسیج بودند قدردانی شد.

ایوب بنوی جانشین معاونت فرهنگی بسیج وزارت نفت با قدردانی از خبرنگاران بسیجی گفت: شبکه گسترده کارکنان بسیجی صنعت نفت این ظرفیت را دارد که با هماهنگی و ابتکار بسیجیان یک شبکه رسانه ی قوی دارای عمق را در گستره ایران اسلامی را دارا باشند.

بنوی با اشاره به اولین نشست خبرنگاران بسیج وزارت نفت در سال گذشته به ابتکارفرمانده بسیج وزارت نفت، اظهار نمود یقین دارم که فرماندهی با شناخت دقیق و عملیاتی فضای رسانه ،جنگ نرم و هجمه تبلیغاتی غیر خودی ها در فضای پیچیده رسانه تدبیری را اندیشدن که اکنون شاهد نتیجه ان هستیم که بسیجیان وزارت نفت علاوه بر داشتن وبگاه های خبری متفاوت، اکنون با یک رسانه مستقل در فضای اطلاع رسانی شناخته می شوند. وی افزود افزایش تعداد خبرنگاران افتخاری بسیج وزارت نفت مبرهن این موضوع است.

جانشین معاونت فرهنگی مرکز بسیج وزارت نفت با قدردانی از مدیریت عقیدتی و نظارت مرکز بسیج وزارت نفت مهندس مرتضی شاهمیرزایی به پاس حسن توجه و اعتماد به خبرنگاران جوان مرکز مراتب سپاس مجموعه معاونت فرهنگی و خبرنگاران بسیجی را اعلام کرد.

بر این اساس دراین نشست که با حضور بیست فعال عرصه رسانه و روابط عمومی حوزه های تابعه بسیج وزارت نفت برگزارشد خبرنگاران پیرامون پیش نویس سیاست کاری مبتنی بر اصول حرفه ی عرصه رسانه و خبر بحث و تبادل نظر کردند . که در پایان مقرر شد پیش نویس مصوبات به منظور تصویب و تعیین تکلیف نهایی به فرماندهی و مدیریت عقیدتی و نظارت مرکز بسیج وزارت نفت ارائه شود.

لازم به یاداوری است فرمانده بسیج وزارت نفت در پیامی از فعالان بسیجی عرصه خبر و رسانه تشکر کرد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۳ اسفند ۱۳۹۰ساعت: ۱۷:۱۵۹۳۱ بازدید