سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱ EN

بازدید رییس کل دیوان محاسبات کشور از تاسیسات نفتی ایران در خلیج پارس

رییس کل دیوان محاسبات کشور به همراه شماری از کارشناسان و مستشاران دیوان محاسبات از تاسیسات شرکت نفت فلات قاره ایران در خلیج فارس بازدید کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، عبدالرضا رحمانی فضلی و هیات همراه روز جمعه ۱۹ اسفندماه، از تاسیسات شرکت نفت فلات قاره ایران در خلیج فارس بازدید کردند.

بر اساس این گزارش، رییس کل دیوان محاسبات کشور و هیات همراه وی در جریان این بازدید، ابتدا وارد منطقه قشم شده و از تاسیسات شرکت نفت فلات قاره در این منطقه از جمله کارخانه بهره‌برداری و مخازن ۲۵۰ هزار بشکه‌ای بازدید کردند و سپس به اتفاق مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران با هلی‌کوپتر راهی سکوی هنگام شدند.

این گزارش می افزاید: در این بازدید محمود زیرکچیان‌زاده؛ مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره و یارویسی؛ رییس منطقه قشم توضیحات لازم را در مورد فعالیت‌ها و نحوه تولید مرغوبترین نفت صادراتی ایران در جزیره قشم (میدان هنگام) ارائه کردند؛ گروه پس از بازدید از سکوی هنگام، راهی منطقه سیری شده و مورد استقبال رییس این منطقه عملیاتی قرار گرفتند.

رییس کل دیوان محاسبات کشور در منطقه سیری نیز از تاسیسات این منطقه عملیاتی از جمله پروژه ملی NGL سیری، مجتمع فرهنگی ورزشی جدید این منطقه و … بازدید و از نزدیک در جریان روند فعالیت‌های این شرکت قرار گرفت؛ وی پس از پایان این بازدید نیز در سخنان کوتاهی از مسئولان و کارکنان شرکت نفت فلات قاره ایران برای تولید نفت در دورترین نقاط کشور و سخت‌ترین شرایط آب و هوایی قدردانی کرد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۰ اسفند ۱۳۹۰ساعت: ۱۷:۲۷۳۹۷ بازدید