سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ EN

دکتر سلحشور ؛ معاون وزیر در توسعه منابع انسانی و مدیریت شد

دکتر سلحشور ؛ معاون وزیر در توسعه منابع انسانی و مدیریت شد/تقدیر از خدمات دکتر میرمحمد صادقی

در مراسمی که هم اکنون در حال برگزاری است دکتر سلحشور به عنوان معاون وزیر نفت در توسعه منابع انسانی و مدیریت منصوب و از زحمات و خدمات دکتر میر محمد صادقی برای ۲۲ ماه تصدی این سمت تقدیر شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران ؛مراسم تودیع علیرضا میر محمد صادقی و معارفه دکتر سلحشور به عنوان معاون جدید وزیر نفت در توسعه منابع انسانی و مدیریت صبح امروز ۲۵ دی ماه در وزارت نفت برگزار شد.

گزارش خبرنگار ما می افزاید:در این مراسم که با حضور معاونان وزیر و مدیران کل وزارت نفت همراه بود ؛مهندس رستم قاسمی با تاکید بر ضرورت عدالت در نظام سازمانی نفت خطاب به مدیران صنعت نفت گفت:رعایت عدالت تنها شامل پرداخت های مادی و مسایل رفاهی نیست بلکه کارکنان انتظار دارند شان اجتماعی و کرامت انسانی آنان مورد توجه و احترام قرار گیرد.

وزیر نفت از قریب به ۲ سال خدمت صادقانه دکتر میر محمد صادقی در این سمت تقدیر کرد و گفت:انشاءا…  به زودی شاهد حضور آقای میرمحمد صادقی به عنوان مشاور در یکی از عرصه های مهم صنعت نفت  خواهیم بود.

وزیر نفت همچنین با اشاره به حدود ۲۷ سال خدمت دکتر سلحشور در مناصب مختلف صنعت نفت موضوع توسعه منابع انسانی و کارآمدسازی نیروهای انسانی را یکی از محورهای مهم برنامه های توسعه و پیشرفت صنعت نفت اعلام کرد.

اخبار تکمیلی از مراسم تودیع و معارفه معاونان سابق و جدید وزیر نفت در امور منابع انسانی متعاقبا ارسال خواهد شد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۵ دی ۱۳۹۰ساعت: ۱۱:۴۰۷۸۱ بازدید