سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ EN

قلعه بانی برای مشاوره در امور بهداشت و درمان به دکتر بنی هاشمی حکم داد

احمد قلعه بانی در حکمی سید محمدرضا بنی هاشمی را به سمت مشاور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور بهداشت و درمان منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در متن حکم مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران خطاب به دکتر سید محمدرضا بنی هاشمی آمده است: با عنایت به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به عنوان “مشاور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور بهداشت و درمان” منصوب می شوید.

امید است با اتکال به عنایات پروردگار سبحان در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.

همچنین دکتر کیان، مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت در پیامی از تلاش های دکتر سید محمدرضا بنی هاشمی، رئیس پیشین بهداشت و درمان صنعت نفت تهران و رئیس بازرسی و رسیدگی به شکایات این سازمان تشکر کرد.

در پیام دکتر کیان خطاب به دکتر بنی هاشمی آمده است: بدین وسیله از تلاش های جنابعالی در مدت تصدی مسئولیت های ریاست بهداشت و درمان صنعت نفت تهران و ریاست بازرسی و رسیدگی به شکایات سازمان، تقدیر و تشکر می شود.

بدون شک از تجارب و توانمندی های شما در سایر عرصه های خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی استفاده خواهد شد.

امید است در پرتو الطاف ایزدی، سربلند و سلامت باشید.

�هد و هم صدر جدول را با جایگاه سوم عوض کند.

 

این تیم روز سه شنبه (۸ آذر) در ورزشگاه تهرانسر ساعت ۱۴ میزبان تیم پر قدرت پیکان تهران خواهد بود.

ی، تمام نگاه کشور به پارس جنوبی معطوف شده است؛ از این رو به طور قطع با موفقیت های کسب شده در پارس جنوبی دوستان انقلاب و ملت عزیز ایران خوشحال و خرسند و دشمنان نظام و انقلاب مایوس و ناامید خواهند شد.

 

وی تصریح کرد: رفع مشکلات نرم افزاری و توسعه زیرساخت های موجود به همراه استفاده از دانش روز و تاثیرگذار می تواند نوید بخش روزهای خوب برای صنعت نفت در منطقه عظیم پارس جنوبی باشد و یقین داشته باشیم روزهای خوب پارس جنوبی با توسعه، آبادانی و پیشرفت ایرانی اسلامی همراه خواهد بود.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصاد انرژی پارس همچنین با اشاره به هفته بسیج یادآور شد: حضور بسیجیان صنعت نفت در تمام دوره های شکل گیری انقلاب اسلامی‏، هشت سال دفاع مقدس‎، سازندگی ایران اسلامی و هم اکنون در عرصه جهاد اقتصادی همواره محسوس و افتخارآمیز بوده است.

سازندگان اصلی بدون پوشش محافظ در برابر حرارت است در حالی که هم اکنون به پشنهاد سازندگان داخلی و به منظور افزایش طول عمر این دستگاه پوشش خاصی برای این محفظه ها ساخته شده است.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۷ آذر ۱۳۹۰ساعت: ۱۶:۳۳۳۲۴ بازدید