سال مهار تورم و رشد توليد
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ EN

ایجاد زیرساخت های مناسب، ضامن ارتقای بهره وری است

جلسه بررسی آخرین وضعیت پروژه‌های مدیریت امور تولید شرکت نفت فلات قاره ایران، در سالن کنفرانس خلیج فارس ساختمان ستاد تهران برگزار شد و طی آن بر ایجاد زیرساخت های مناسب به عنوان ضامنی برای ارتقای سطح بهره وری سازمان تاکید شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در این جلسه که با حضور مدیر امور تولید، رییس برنامه‌ریزی و هماهنگی تعمیرات، رییس مهندسی سیستم ها و بهره‌وری و مجریان و کارشناسان پروژه‌ها برگزار شد، آخرین وضعیت پروژه‌ها و تنگناهای مربوطه مورد بررسی قرار گرفت.

بر اساس این گزارش در ابتدای این جلسه، سعید ازکات؛ رییس برنامه‌ریزی و هماهنگی تعمیرات مدیریت امور تولید شرکت نفت فلات قاره ایران، در مورد پروژه‌های مختلف و آخرین وضعیت آنها در مناطق عملیاتی نکاتی را بیان کرد و نکاتی در خصوص رسالت واحد برنامه‌ریزی تعمیرات در حوزه‌های مختلف از جمله اجرای پروژه‌های بازسازی و نوسازی، پروژه‌های تعمیراتی و نگهداشت تولید و طرح های توسعه‌ای ذکر کرد.

وی ابراز امیدواری کرد که با توجه به حجم بالای مجموعه کارهای در دست اقدام و آتی واحد برنامه‌ریزی و هماهنگی تعمیرات، بسترهای ساختاری و منابع انسانی لازم جهت انجام هر چه بهتر این رسالت از طرف واحد مهندسی سیستم ها و بهره‌وری فراهم شود.

در ادامه، محمدباقر سلیمانی؛ مدیر امور تولید شرکت نفت فلات قاره ایران به تشریح رویکرد جدید این شرکت در حوزه کنترل پروژه‌ها و پیاده‌سازی آن در مجموعه مدیریت امور تولید پرداخت و یادآور شد: انجام چنین حجم عظیمی از پروژه‌ها و دستور کارهای تعمیراتی نیازمند بستر و زیرساخت مناسب در مدیریت امور تولید است که امیدواریم در آینده‌ای نزدیک با همکاری واحد مهندسی سیستم ها و بهره‌وری این بسترها فراهم شود.

سلیمانی با تأکید بر اجرای پروژه‌های جدید بدون کمترین تغییر و برطبق برنامه اولیه تدوین شده، متذکر شد: پروژه‌های قبلی نیز باید به بهترین نحو و در کمترین زمان ممکن به پایان رسیده و تحویل واحدهای بهره‌برداری شوند.

این گزارش حاکی است در ادامه این نشست، برخی دیگر از مجریان و کارشناسان به بیان دیدگاه ها و نظرات خویش در حوزه‌های ساختار سازمانی و نیازمندی های مربوطه پرداخته و ابراز امیدواری کردند با توجه به اهمیت موضوع ساختار سازمانی و منابع مورد نیاز انجام به موقع پروژه‌ها، تحول جدیدی در این حوزه اتفاق افتد.

 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۸ آبان ۱۳۹۰ساعت: ۱۶:۰۷۴۶۲ بازدید