سال مهار تورم و رشد توليد
چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ EN
آئين گراميداشت هفته دفاع مقدس در نقطه مرزي برگزار شد

تبلور جهاد اقتصادی در قدمگاه شهدا

در آستانه هفته دفاع مقدس، جمعی از مدیران و کارکنان شرکت مهندسی و توسعه نفت با حضور در جمع مرزبانان جمهوری اسلامی ایران، یاد و خاطره شهدا و ایثارگران ۸ سال دفاع مقدس را گرامی داشتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت متن؛ به منظور زنده نگه داشتن حماسه سازی دلاورمردان ۸ سال دفاع مقدس، گروهی از مدیران و کارکنان طرح توسعه میدان نفتی یادآوران از طرح های در دست اجرای شرکت مهندسی و توسعه نفت در مناطق عملیاتی کوشک و حسینیه در مرز عراق فرصت را مغتنم شمرده و در دیدار با مرزداران جمهوری اسلامی ایران از جانفشانی رزمندگان اسلام در دوران حماسه و ایثار، تجلیل به عمل آوردند.

مهندس سعید حافظی مجری طرح توسعه میدان نفتی یادآوران به نمایندگی از سوی هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت با حضور در مقر فرماندهی یکی از گردان های مرزی منطقه کوشک، ضمن اشاره به رشادت های رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس گفت: همه امنیت، آسایش و آرامشی که امروز در سرتاسر میهن اسلامی پا برجاست مرهون دلاور مردی فرزندان این مرز و بوم است که با نثار خون خود از تمامیت ارضی کشور پاسداری کردند.

مهندس حافظی در ادامه افزود: اکنون که شاهد به ثمر نشستن رشادت ها و از جان گذشتگی های رزمندگان اسلام در طول ۸ سال دفاع مقدس هستیم بر خود لازم می دانیم به پاسداشت جان فشانی این عزیزان در دوران دفاع مقدس ما نیز در توسعه و آبادانی مناطق مرزی که روزگاری قدمگاه شهدای عزیزمان بوده، تمام تلاش خود را بکار گیریم.

در بخش دیگری از این مراسم، سرهنگ جوادیان فرمانده گردان مرزی نیز با ابراز خرسندی از حضور مدیران و کارشناسان شرکت متن در این منطقه گفت: همکاری با تلاشگران عرصه صنعت و اقتصاد کشور همواره برای ما باعث افتخار و سربلندی بوده و از اینکه وظیفه داریم برای انجام پروژه های توسعه ای که منجر به بالندگی صنعت و اقتصاد کشورمان می شود با کارشناسان صنعت نفت همکاری کنیم از خداوند منان سپاسگزاریم.

نمایندگان شرکت مهندسی و توسعه نفت در پایان این مراسم با اهداء لوح تقدیر از مرزبانان این منطقه مرزی تقدیر و تشکر کردند.

گفتنی است منطقه کوشک و حسینیه یکی از مناطق عملیاتی دفاع مقدس در مرز ایران و عراق به شمار می رود که انجام عملیات غرورآفرین رمضان در مرداد ماه ۱۳۶۱ به منظور عقب راندن نیروهای متجاوز بعثی در این نقطه از خاک میهن عزیزمان صورت پذیرفت.

 

 

 

 

 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹ مهر ۱۳۹۰ساعت: ۱۱:۰۶۷۹۲ بازدید