سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ EN

تیم های برتر فوتسال جام رمضان معرفی شدند

تیم های مدیریت اکتشاف و امور بین الملل شرکت ملی نفت ایران، به همراه بهداری بهداشت و درمان صنعت نفت، به عنوان تیم های برتر مسابقات فوتسال جام رمضان ویژه فرزندان، کارکنان و پیشکسوتان شرکت ملی نفت ایران معرفی شدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مسابقات فوتسال جام رمضان با همکاری کمیته فوتسال امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی نفت ایران و به مدت یک ماه از تاریخ ۱۵ مرداد لغایت ۱۴ شهریور ماه ۱۳۹۰ در سالن سرپوشیده باشگاه شماره ۲ برگزار شد.

در این دوره از مسابقات، ۵۰۰ ورزشکار در قالب ۳۷ تیم در رده های سنی کارکنان، پیشکسوتان و فرزندان در گروه های ۴ و ۵ تیمی در دور مقدماتی به رقابت پرداختند.

بر اساس این گزارش پس از شناسایی تیم های اول و دوم هر گروه و انجام بازی های تک حذفی، چهار تیم مهندسی توسعه نفت (متن)، مدیریت اکتشاف، امور بین الملل و برنامه ریزی تلفیقی به دیدار نیمه نهایی رسیدند.

تیم های امور بین الملل و مهندسی توسعه نفت نیز با از پیش رو برداشتن تیم های برنامه ریزی تلفیقی و مدیریت اکتشاف، به بازی نهایی راه یافتند، که سپس در روز پایانی، تیم امور بین الملل در دیداری تماشایی تیم مهندسی توسعه نفت را شکست داد و مقام اول رده کارکنان را بدست آورد. بدین ترتیب تیم مهندسی توسعه نفت و مدیریت اکتشاف به ترتیب، جایگاه های دوم و سوم این مسابقات را به خود اختصاص دادند.

بر طبق این گزارش، در قسمت پیشکسوتان، بازی ها در دو گروه ۵ تیمی شروع شد و چهار تیم مدیریت اکتشاف، فلات قاره، بهداری بهداشت و پژوهشگاه در رقابتی تنگاتنگ، مجوز حضور در مرحله نیمه نهایی را پیدا کردند.

در این رده نیز تیم بهداشت و درمان، با شکست دادن مدیریت اکتشاف مقام اول و تیم فلات قاره نیز با مغلوب کردن تیم پژوهشگاه جایگاه سوم را بدست آوردند.

گفتنی است در رده سنی فرزندان کارکنان، چهار تیم امور بین الملل، پژوهشگاه، اکتشاف و خدمات در حالی به مرحله نیمه نهایی رسیدند که توانسته بودند رقبای خود را که در دو گروه پنج و چهار تیمی حضور داشتند پشت سر بگذارند؛ در این مرحله تیم امور بین الملل پژوهشگاه را شکست داد و تیم خدمات مغلوب تیم مدیریت اکتشاف شد.

در روز پایانی نیز مدیریت اکتشاف در یک بازی دیدنی، با از پیش رو برداشتن تیم امور بین الملل به مقام اول رسید و تیم خدمات هم با پشت سر گذاشتن پژوهشگاه، سوم شد.

این گزارش می افزاید: بازی های رده بندی و فینال این سه رده، ساعت ۱۸ روز دوشنبه ۱۴ شهریور ماه در سالن سرپوشیده باشگاه شماره ۲ صنعت نفت با حضور پیبشکسوتان ورزش نفت، علاقمندان به ورزش فوتسال و مسئولان به پایان رسید.

در پایان این رقابت ها، کاپ های قهرمانی، مدال های طلا، نقره، برنز، احکام و جوایز نقدی توسط مسئولین حاضر در سالن به سرپرستان تیم های اول تا سوم اهدا شد؛ همچنین آئین زیبای انتخاب تیم های اخلاق امسال همچون سال های گذشته به انجام رسید که در رده پیشکسوتان تیم پژوهشگاه صنعت نفت، در رده کارکنان تیم مهندسی توسعه نفت و در رده فرزندان، تیم پژوهشگاه صنعت نفت جام اخلاق این دوره از رقابت ها را به خود اختصاص دادند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۴ مهر ۱۳۹۰ساعت: ۱۶:۱۴۳۵۴ بازدید