سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ EN

برنامه ریزی استراتژیک منابع انسانی در شرکت ملی نفت مکانیزه می شود

رییس پژوهش و برنامه ریزی راهبردی منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران از راه اندازی برنامه ریزی استراتژیک منابع انسانی در دومین شرکت بزرگ نفتی جهان خبر داد.

سعید شهبازمرادی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران گفت: هم راستا با سند توسعه وزارت نفت، سیستم مکانیزاسیون برنامه ریزی استراتژیک منابع انسانی در شرکت ملی نفت ایران اجرایی می شود.

وی افزود: تا ابتدای سال جاری، سیستم برنامه ریزی جامع منابع انسانی، تنها در حیطه عملکرد، مکانیزه بود؛ اما با آغاز برنامه دوم راهبردی منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران، بهره برداری از سیستم مکانیزاسیون برنامه ریزی استراتژیک نیز در دستور کار قرار گرفت.

شهباز مرادی با تاکید بر اینکه از ابتدای سال جاری این سیستم جدید در سطح تمامی شرکت های تابعه شرکت ملی نفت ایران اجرایی شده است، گفت: در همین راستا، دوره های آموزشی در خصوص آشنایی بیشتر کارشناسان حوزه منابع انسانی شرکت های تابعه و فرعی شرکت ملی نفت ایران، با نرم افزارهای موجود و معرفی کاربردهای جدید سیستم استراتژیک برنامه ریزی مکانیزه در تهران و اهواز پیش بینی شده است که از ۱۹ شهریور ماه آغاز شده و تا ۲۳ ماه جاری ادامه خواهد داشت.

وی نهادینه سازی و انسجام میان مسئولین برنامه ریزی استراتژیک منابع انسانی و آغاز ورود اطلاعات عملکردی سیستم را از دیگر اهداف برگزاری این دوره های آموزشی عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، نشست آموزشی توجیهی برنامه ریزی استراتژیک منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران صبح امروز در تهران با حضور کارشناسان حوزه منابع انسانی شرکت های تابعه شرکت ملی نفت ایران برگزار شد.

موسی زادگان در این جلسه ضمن یادآوری مزایای بهره برداری از سیستم برنامه ریزی استراتژیک، نحوه عملکرد نرم افزار مربوط به این پروژه را تشریح کرد.

به گفته رییس برنامه ریزی راهبردی منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران، این سیستم قادر است تا با دریافت اطلاعات پایه، عمکرد پروژه با احتساب درصد پیشرفت در بازه های زمانی تعریف شده بر مبنای درصد پیشرفت پیش بینی شده و درصد پیشرفت واقعی را ارایه دهد.

 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۰ شهریور ۱۳۹۰ساعت: ۱۷:۱۶۷۲۵ بازدید