سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ EN

روابط عمومی ها در بهبود فضای کاری مناطق عملیاتی، نقش موثرتری ایفا کنند

رییس روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران تاکید کرد: لازم است واحدهای روابط عمومی شرکت هایی که با فعالیت در مناطق عملیاتی سر و کار دارند، نقش موثرتری در تامین آرامش کارکنان و بهبود فضای کاری مناطق عملیاتی ایفا کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، علیرضا نیل درآر؛ رییس روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در نشستی مشترک با مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، رییس روابط عمومی این شرکت و کارکنان آن، با بیان مطلب فوق افزود: شرکت نفت و گاز زاگرس جنوبی با تولید بیش از ۵۰ درصد از گاز مصرفی کشور، نقش تعیین کننده ای در صنعت نفت و گاز ایران ایفا می کند و بی شک سهم عمده ای از این دستاوردها، مرهون تلاش های شبانه روزی کارکنان این شرکت در مناطق عملیاتی است.

نیل درآر ضمن تاکید بر نقش روابط عمومی ها در تامین آرامش روحی کارکنان هر سازمان و با تقدیر از عملکرد موفقیت آمیز روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در این زمینه، خواستار شد این واحد روابط عمومی، فعالیت های خود را در راستای بهبود شرایط و فضای کاری برای کارکنان مناطق عملیاتی شرکت زاگرس جنوبی بیش از پیش توسعه دهد.

بر اساس این گزارش در ادامه این جلسه، احمد سراجی؛ مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران نیز ایجاد نشاط روحی برای کارکنان به خصوص کارکنان مناطق عملیاتی این شرکت را مورد تاکید قرار داد و گفت: بهتر است روابط عمومی ها به صورت دائم در مناطق عملیاتی مستقر باشند تا فعالیت هایی مستمر به منظور بهبود فضای کاری کارکنان از طریق اجرای برنامه های فرهنگی متنوع در این مناطق انجام دهند.

وی روابط عمومی را منشا فکر، ایده و خلاقیت دانست و از برگزاری برنامه های آموزشی نظیر آموزش روخوانی و تجوید قرآن به منظور پیاده سازی هر چه بیشتر مبانی اسلامی در مناطق استقبال کرد.

گفتنی است در پایان این جلسه، علیرضا نیل درآر با اهدای لوح تقدیری به ثامر نصاری؛ رییس روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، از زحمات وی در این عرصه قدردانی کرد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۹ شهریور ۱۳۹۰ساعت: ۱۴:۴۹۴۷۱ بازدید