سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲ EN

تامین ۳ هزار قلم کالا برای پشتیبانی و نگهداشت از ساختمان های نفت

بخش بازرگانی شرکت خدمات رفاهی نفت در سال ۸۹ با تامین سه هزار قلم کالا به ارزش ۴۰ میلیارد ریال، کار پشتیبانی و نگهداشت از اماکن و ساختمان های اداری، فرهنگی و مسکونی نفت را به نحو مطلوب انجام داد.

احمد جایگران قائدی؛ مدیرعامل شرکت خدمات رفاهی نفت در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، با بیان این مطلب افزود: مدیریت بازرگانی در عرصه تولید و فعالیت های اقتصادی شرکت خدمات رفاهی نفت جایگاه خاصی دارد و بخش اعظم هزینه های تولید و عملیات در هر پروژه عمرانی، سفارشات وکنترل موجودی، خرید وبررسی منابع، عملیات و خدمات کالا، سرپرستی و کنترل کلیهامور کالای مصرفی را تحت نظارت خود دارد .

وی تصریح کرد: این واحد وظیفه هدایت، سرپرستی وکنترل فعالیت های کالای شرکت با هدف تهیه، تامین، نگهداری وتوزیع کالا و مواد وماشین آلات، اتخاذ تصمیمات سریع جهت تامین کالاهای ضروری و هماهنگی سیستم کالای شرکت با مدیریت تدارکات و امورکالا و امور مالی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب را برعهده دارد.

به گفته قائدی، بخش مدیریت بازرگانی شرکت خدمات رفاهی نفت در بخش به روز کردن اطلاعات مربوط به صنایع جدید وپیشرفته، هماهنگی اجرای۱۵۰ دورهآموزشی کارکنان این مدیریت، کسب آگاهی از اطلاعات روز و وسایل و ابزار سخت افزاری و ارائه مشاوره به سایر مدیریت ها و ادارات درخصوص سیستم یکنواخت کالا و روشهای اجرایی (با توجه به سیستم پیشرفته مکانیزه کالا)، عملکرد شایسته ای از خود به جا گذاشت.

گفتنی است شرکت خدمات رفاهی نفت با ارائه خدمات به کارکنان و خانواده های آنان نقش مهمی در عملیات تولید نفت و گازشرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و شرکتهای تابعه آن ایفا می کند .

بر این اساس تامین رضایت کارکنان و ایجاد فضای مطلوب اداری و رفاهی به منظور استفاده آنان، می تواند زمینه ساز افزایش بهره وری و ارتقای روحیه کار و تلاش در کارکنان شود.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۷ تیر ۱۳۹۰ساعت: ۱۴:۰۶۴۲۷ بازدید