سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲ EN

آیین بزرگداشت برای بازنشستگی شهید تندگویان

آیین بزرگداشت برای بازنشستگی شهید تندگویان/ وزرای دوم و ششم نفت ایران بازنشسته شدند

امروز همزمان با میلاد باسعادت منجی عالم بشریت، در آیین ویژه ای در مجموعه فرهنگی-ورزشی شماره یک شرکت نفت ، از خدمات و زحمات شماری از کارکنان و مدیران شرکت ملی نفت ایران که به افتخار بازنشستگی نایل آمدند تقدیر و تشکر می شود.

منوچهر خندان رییس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران  با اعلام این مطلب افزود:در آیین ویژه ای که شامگاه امروز یکشنبه ۲۶ تیرماه ۱۳۹۰ برگزار می شود از خدمات ۶۷ نفر از مدیران و کارکنان شرکت ملی نفت ایران که اخیرا به افتخار بازنشستگی نایل آمده اند تقدیر خواهد شد.

وی تصریح کرد:در آیین شایستگان تکریم که به مناسبت بازنشستگی تقویمی شهید محمدجواد

تندگویان وزیر نفت سرافزار کشورمان برگزار می شود ،همچنین از خدمات مهندس سیدکاظم وزیری هامانه ششمین وزیر نفت جمهوری اسلامی ایران که در ماه پایانی سال ۸۹ به افتخار بازنشستگی رسید، قدردانی خواهد شد.

خندان یادآور شد:بازنشستگان به عنوان فرهیختگان جامعه نقش ممتازی در ایجاد نگرش های متعالی در میان منابع انسانی سازمان ها دارند به گونه ای که امروزه بازنشستگی آیینه ی فردای کارکنان سازمان ها تلقی می شود.

گزارش خبرنگار ما حاکیست:در مراسم امروز شماری از کارکنان و مدیران شرکت ملی نفت ایران که در سال ۸۹ و ۳ ماهه ابتدای سال ۹۰ به افتخار بازنشستگی رسیده اند مورد تقدیر قرار خواهند گرفت و علاوه بر شهید تندگویان و مهندس وزیری هامانه وزرای دوم و ششم نفت ایران چهره هایی همچون سیدرضاکسایی زاده(معاون اسبق وزیر و مدیرعامل شرکت ملی گاز)  ومهندس بهمن سروشی(مدیر سابق نظارت بر تولید شرکت ملی نفت) نیز در این آیین مورد تقدیر قرار

خواهند گرفت.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۷ تیر ۱۳۹۰ساعت: ۰۷:۵۵۳۱۱ بازدید