سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۲ EN

مراسم گرامیداشت آغاز هفته‌ی بسیج در شرکت مهندسی و توسعه نفت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، مراسم گرامیداشت آغاز هفته ی بسیج ظهر امروز(دوشنبه ۵ آذرماه)  با حضور دکتر تورج دهقانی مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت، سردار عاشوری فرمانده سازمان بسیج ادارات کل کشور و با همراهی رئیس پایگاه بسیج شهدای مرصاد شرکت مهندسی و توسعه نفت و همچنین جمعی از مدیران و کارشناسان این شرکت در محل نمازخانه شرکت متن برگزار شد.

در این مراسم، دکتر تورج دهقانی مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت، آغاز هفته بسیج را گرامی دانست و گفت: در شرایط کنونی کشور که دشمن با تمامی قدرت خود به مقابله با ملت ایران آمده است، وظیفه ما این است که با اقتداری پایدار و وحدتی منسجم بر مشکلات فائق آییم و این بار نیز بیش از گذشته مقاومت را ادامه دهیم تا بر آنها پیروز شویم.

سردار عاشوری فرمانده سازمان بسیج ادارات کل کشور نیز با بیان اینکه، نقش بسیجیان مخلص در تاریخ پرحماسه انقلاب اسلامی هیچگاه فراموش نمی‌شود گفت: همه‌ی ما باید هموراه با تلاش و استقامت پیرو راه این عزیزان باشیم، که بی‌شک بسیجیان در عرصه آبادانی و سازندگی ایران اسلامی نقشی بسیار حساس و اساسی را ایفا نموده اند.

شایان ذکر است در این مراسم بعد از ادای نماز ظهر و عصر، سرکار خانم قنبری از همکاران حراست شرکت متن حکم معاونت بسیج خواهران شرکت مهندسی و توسعه نفت را از سوی دکتر فلاح فرمانده کل بسیج وزارت نفت دریافت کرد.

بنابراین گزارش، پس از اتمام مراسم گرامیداشت هفته بسیج، دکتر تورج دهقانی بهمراه سردار عاشوری از نمایشگاهی که به مناسبت هفته بسیج در ساختمان شماره یک شرکت متن برگزار شده بود بازدید بعمل آوردند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۵ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۱۷:۴۲۱,۱۰۶ بازدید