سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۲ EN

خرسند، از سال ها خدمت صادقانه

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت طی مراسمی با حضور جمعی از مدیران، مجریان، رؤسای ستادی و کارکنان شرکت متن از زحمات ارزنده مهندس غلامحسین زورمند تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، مهندس سعدونی در این مراسم که به پاس ارج نهادن به بیش از ۳ دهه تلاش صادقانه مهندس زورمند، مجری پیشین طرح توسعه میدان نفتی آذر و چنگوله برگزار شد، ضمن تقدیر از تلاش های مهندس زورمند، به ویژگی های بارز اخلاقی و کاری او اشاره کرد و گفت: ایشان در دوران خدمت به خصوص دوران تصدی سمت مجری طرح توسعه میدان نفتی آذر و چنگوله، همواره با پیگیری مستمر درصدد پیشبرد طرح بود.

مهندس رجبعلی رحمتی مدیر مهندسی نفت نیز در بخش دیگری از این مراسم،  ضمن تشکر و قدردانی از زحمات غلامحسین زورمند با بیان اینکه رفتار مهندس زورمند همواره توأم با حس پدرانه بود گفت: ایشان همیشه تلاش می کرد برای همکاران خود فضایی توأم با صمیمیت ایجاد کند.

مهندس زورمند نیز ضمن قدردانی از برگزارکنندگان این مراسم با اشاره به خاطره روزهای نخست ورود به صنعت نفت اظهار داشت: بعد از اتمام تحصیلات و بازگشت به وطن، با خود عهد بستم به همه توان برای مملکتم کار کنم در این مجال نیز به جوانان توصیه می کنم با ناملایمات بسازند و دلسوزانه در راه تعالی اقتصاد و پیش رفت کشور خود بکوشند.

مهندس زورمند در پایان ضمن ابراز خرسندی از انتصاب مهندس حمید کریمی به عنوان مجری طرح توسعه میدان نفتی آذر و چنگوله افزود: خوشحالم مهندس کریمی به عنوان یک فرد با دانش و توانمند که خود از بومیان منطقه است، متصدی امر توسعه و آبادانی سرزمینی شده که روزگاری قدمگاه سربازان و بسیجیان گمنام دفاع مقدس بوده است.

 

 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۶ تیر ۱۳۹۰ساعت: ۱۵:۱۸۱,۲۲۳ بازدید