سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
پنج شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ EN
جشن آغاز اعياد شعبانيه و گراميداشت روز جانباز؛

مراسم تجلیل از جانبازان، کارگران نمونه و ورزشکاران شرکت متن برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی وتوسعه نفت، امروز (دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه) به مناسبت سالروز میلاد حضرت ابوالفضل(ع) با همت امور ایثارگران و روابط عمومی شرکت متن، مراسم تجلیل از جانبازان، کارگران نمونه و ورزشکاران با حضور مدیران ارشد، مجریان طرحها و جمعی از کارمندان برگزار شد.

فرهاد داراخانی مدیر منابع انسانی و مشاور مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت طی سخنرانی در این مراسم ضمن اشاره به اهمیت پاسداشت مقام روز جانباز بیان داشت: جانبازان از مهمترین یادگاری های ۸ سال دفاع مقدس هستند و ما در حد توان خود از هیچ خدمت رسانی به این عزیزان دریغ نخواهیم کرد.

وی افزود: شرکت متن به دلیل دارا بودن میادین مشترک با کشور عراق  از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و ما باید با همه‌ی نیروی خود در این راه جهادی قدم برداریم.

وی تاکید کرد: همه‌ی تلاش ما در حوزه‌ی منابع انسانی شرکت متن تسهیل امور کارکنان با هر قراردادی است، امیدواریم بتوانیم این راه را به سرانجام برسانیم.

در ادامه این مراسم، به مناسبت تقارن روز میلاد حضرت ابوالفضل(ع) و روز جهانی کارگر ابتدا از جانبازان شرکت متن و سپس از کارگران نمونه این شرکت و همچنین ورزشکارانی که در مسابقات ورزشی ایام دهه‌ی فجر حائز رتبه‌های برتر شده بودند تقدیر بعمل آمد.

لازم به ذکر است: این مراسم باحضور قاری کشوری آقای برقعی آغاز شد و در ادامه گروه تواشیح ابرار به مولودی خوانی پرداختند و سپس ناصر قاسمی طلاوردی جانباز نابینای ۷۰درصد صنعت نفت و حجت الاسلام دانش امام جماعت شرکت متن سخنرانی کردند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ساعت: ۱۵:۳۰۹۲۲ بازدید