سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ EN

تودیع مدیر و معارفه سرپرست مهندسی نفت شرکت متن

     به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت مراسم تودیع رجبعلی رحمتی مدیر بازنشسته اداره مهندسی نفت شرکت متن و معارفه محمد رضا اسدی معاون این اداره به عنوان سرپرست جدید مدیریت مهندسی نفت روز یکشنبه مورخ ۹۴/۰۶/۰۱با حضور مدیر عامل و جمعی از مدیران و مجریان طرح های این شرکت برگزار شد.

بنابر این گزارش حاجی حسین نژاد مدیر عامل شرکت متن بیان داشت : مهندس رحمتی از جمله مدیرانی بودند که در کار همیشه تعامل بسیار مطلوبی داشتند و از توان حداکثر خود برای پیشبرد فعالیت های اداره مهندسی نفت بهره گرفتند.وی همچنین گفت: روزهای خوبی را در دوران بازنشستگی برای ایشان آرزو داریم .

در ادامه نیز محمدرضا اسدی سرپرست جدید مهندسی نفت ضمن تقدیر از زحمات مهندس رحمتی، ارائه خدمات با کیفیت به طرح ها و همکاری سازنده و تعاملی را با مجریان طرح ها را از توسعه فعالیت خود برشمرد.

در پایان رجبعلی رحمتی با تبریک به سرپرست جدید مهندسی نفت و تشکر از رهنمودهای مدیر عامل شرکت متن ضمن اشاره به فعالیت های صورت گرفته در دوران خدمت در صنعت نفت ادامه داد : بنای فعالیت ما همیشه تعامل با طرح ها بوده است و کوشیده ایم تا با بازدید مرتب از طرح ها ضمن ایجاد زمینه آشنایی بیشتر پرسنل مهندسی نفت با فعالیت پروژه ها بتوانیم گزارش های نفتی به مجریان طرح ها نیز ارائه نماییم که زمینه تصمیم گیری های ایشان در طرح ها باشد.

وی همچنین ایجاد سندی در خصوص ارزیابی مخازن در پروژه آزادگان شمالی را که زمینه ساز افزایش  دانش فنی کارکنان کارشناسان شرکت شده و نیز سندی برای مقایسه توانمندی های مختصصان ما با پیمانکاران خارجی است را یکی از فعالیت های ارزشمند اداره مهندسی نفت در دوران مدیریتی خود برشمرد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ شهریور ۱۳۹۴ساعت: ۱۴:۵۷۸۲۷ بازدید