سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
پنج شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ EN

برگزاری هفتمین جلسه‌ی کمیته مدیریت مشترک JMC طرح آذر

هفتمین جلسه‌ی کمیته مدیریت مشترک (JMC) طرح توسعه میدان نفتی آذر روز سه ‌شنبه ۹ دی ‌ماه ۹۳ با حضور اعضای JMC کارفرما و پیمانکار طرح برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، کیوان یاراحمدی سرپرست طرح توسعه میدان نفتی آذر در حاشیه برگزاری این جلسه بیان داشت: بررسی و تأیید برنامه و بودجه سال ۲۰۱۵ میلادی و تعیین سقف هزینه های سرمایه ای طرح از مهمترین موارد دستور این جلسه بود که کمیته مدیریت مشترک در این خصوص موفق به تصمیم گیری شد.

یاراحمدی در خصوص سایر موارد دستور جلسه JMC به بحث آموزش در سال ۲۰۱۵ میلادی اشاره کرد و افزود: از آنجائیکه اجرای موفقیت‌آمیز شکافت اسیدی چاه‌های میدان آذر از اهمیت بالایی جهت تحقق اهداف تولیدی این میدان مشترک برخورداراست، لذا بسته پژوهش محوری در این راستا تعریف گردیده است که توسط یک مرکز دانشگاهی صاحب صلاحیت انجام خواهد شد.

لازم به ذکر است میدان نفتی آذر از میادین نفتی مشترک با کشورعراق است که در جنوب غربی استان ایلام و مابین دو شهر مهران و دهلران واقع شده است و بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته تولید روزانه ۶۵ هزار بشکه نفت خام از این میدان در دستور کار قرار دارد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۴ دی ۱۳۹۳ساعت: ۰۹:۳۶۶۷۰ بازدید