سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ EN

پروژه احداث بیمارستان ۶۴ تختخوابی گچساران به پیشرفت ۶۰ درصدی رسید

رئیس بهداشت و درمان نفت گچساران از پیشرفت ۶۰ درصدی احداث بیمارستان ۶۴ تختخوابی گچساران خبر داد و خواستار اختصاص اعتبار در راستای تسریع در روند اجرایی این پروژه شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، محسن تندر ضمن بازدید از مراحل پیشرفت پروژه احداث بیمارستان گچساران بیان کرد: با توجه به فرسودگی ساختمان فعلی بهداشت و درمان نفت گچساران، تسریع در روند احداث، تکمیل و بهره‌برداری از بیمارستان ۴۶ تختخوابی همراه با رعایت استانداردهای مورد نیاز، ضروری است.
وی با اشاره به اجرای طرح نظام سلامت در کشور، این طرح را گامی مؤثر و ماندگار در ارتقای سطح ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مردم عنوان کرد.
رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران گفت: در این طرح پزشکان طرف قرارداد با دانشگاه‌های علوم پزشکی از مزایای مطلوبی بهره‌مند شده‌اند که این مزایا به پزشکان نفت تعلق نمی‌گیرد.
تندر با شرح خواسته‌های پزشکان Per Case (پزشکانی که به ازای ویزیت هر بیمار حق الزحمه دریافت می کنند)طرف قرارداد بهداشت و درمان نفت گچساران، اندیشیدن تمهیدات مناسب و در نظر گرفتن مزایای بهتر برای پزشکان Per Case در راستای انگیزه‌افزایی و خدمات‌رسانی در حوزه نفت را خواستار شد.
وی خاطرنشان کرد:با توجه به این‌که برای پزشکانی که در مراکز درمانی زیرمجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی فعالیت دارند، مزایای مطلوبی در نظر گرفته شده است و با توجه به محدودیت سازمان بهداشت و درمان برای درنظر گرفتن چنین مزایایی، لذا در صورت عدم اختصاص مزایای مشابه به پزشکان فعال در حوزه نفت، تمایل پزشکان برای فعالیت در مراکز درمانی و بهداشتی دانشگاه‌های علوم پزشکی به جای مراکز درمانی حوزه نفت را در پی دارد.

گفتنی است،در برنامه بازدید از مراحل پیشرفت پروژه احداث بیمارستان گچساران، احمد کفاشی؛ مسئول دفتر معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری، محمد باورساد؛ مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران، محسن تندر؛ رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران و جمعی از مسئولان و کارشناسان حضور داشتند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۴ شهریور ۱۳۹۳ساعت: ۱۰:۲۲۵۰۴ بازدید