سال مهار تورم و رشد توليد
شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ EN

معاون وزیر نفت: وظایف شرکت ملی نفت ایران به شرکت های تابعه تفویض می شود

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از تفویض بخشی از وظایف این شرکت به شرکت های تابعه خبر داد. 2
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، رکن الدین جوادی، روز چهارشنبه ( ۷ اسفند) در نشست پیش بینی برنامه تولید شرکت نفت و گاز گچساران، اظهار کرد: تفویض برخی وظایف ستادی شرکت نفت بر اساس قوانین و مقررات و در راستای تقویت شرکت های تابعه صورت می گیرد.
وی افزود: با این اقدام، عمده فعالیت واحدهای ستادی شرکت ملی نفت ایران در زمینه سیاست گذاری و اصلاح روش ها و مقررات خواهد بود.
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران اظهار امیدواری کرد که مرحله نخست واگذاری برخی وظایف ستادی این شرکت به شرکت های زیر مجموعه تا پایان سال جاری انجام شود.
در این نشست مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب نیز گفت: برنامه های تولید این شرکت در سال جاری محقق شده و برای سال آینده نیز برنامه ریزی منسجمی انجام شده است.
حمید بورد افزود: این شرکت با توجه به موفقیت هایی که در زمینه تحقق برنامه های تولید نفت و گاز کسب کرده است می تواند سهم بسزایی در برنامه های افزایش تولید شرکت ملی نفت ایران در سال آینده ایفا کند.
لازم به ذکر است در این نشست که در دو نوبت صبح و بعدازظهر در اهواز برگزار شد، عملکرد شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در سال جاری بررسی و جداول و ارقام پیش بینی برنامه این شرکت در بخش تولید نفت، گاز و مایعات گازی در سال آینده مطرح و تصمیمات لازم اتخاذ شد.
در این نشست همچنین پیشرفت پروژه های مرتبط با نگهداشت توان و پشتیبانی از تولید در حوزه عملیاتی شرکت نفت و گاز گچساران مورد بررسی قرار گرفت.
پس از این نشست، جلسه هیئت مدیره شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب با حضور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران برگزار شد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۰ اسفند ۱۳۹۲ساعت: ۱۵:۳۳۷۸۸ بازدید