سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
چهارشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲ EN

معاون وزیرنفت از پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله بازدید کرد

معاون وزیرنفت در امور مهندسی از پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله بازدید کرد. 
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، سیدعماد حسینی؛ معاون وزیر در امور مهندسی با هیئت همراه از بخش های مختلف پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله که از زیر مجموعه های وزارت علوم است، بازدید کرد.
معاون وزیر در امور مهندسی با هیئت همراه از پژوهشکده‌های زلزله شناسی، مهندسی ژئوتکنیک، مهندسی سازه، مدیریت خطرپذیری و بحران و بخش های مرکز ملی پیش‌بینی زلزله، تحصیلات تکمیلی، فنّاوری اطلاعات، دفتر روابط بین‌الملل و امور اجرایی پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله بازدید کرد.

حسینی همچنین ازبخش های مختلف و آزمایشگاه های پژوهشکده زلزله شناسی که با هدف پژوهش، فناوری و آموزش در همه امور مربوط به زلزله شناسی با برنامه و وظایف به منظور رفع نیازهای کشور تشکیل شده است، بازدید کرد.

 بر پایه این گزارش، پژوهش، فناوری، آموزش و ارائه خدمات مهندسی و مشاوره‌ای در تمامی زمینه‌های مرتبط با زلزله‌شناسی، مهندسی زلزله، بحران های ناشی از زلزله، ارایه پیشنهادها و راهکارهای عملی، کمک به اجرای آنها برای کاهش خطرپذیری و گسترش فرهنگ ایمنی در برابر زلزله در کشور و منطقه ازاهداف پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله است.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۶ بهمن ۱۳۹۲ساعت: ۰۸:۴۸۴۲۶ بازدید