سال مهار تورم و رشد توليد
چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ EN

جعفر مدنی زادگان، مدیرتوسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران شد

جعفر مدنی زادگان، با حکم مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به سمت مدیرتوسعه منابع انسانی این شرکت منصوب شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، رکن الدین جوادی در این حکم خطاب به جعفرمدنی زادگان آورده است: با عنایت به صلاحیت، حسن سابقه و تجربیات ارزشمند جنابعالی در بخش های مختلف صنعت نفت به موجب این حکم به عنوان مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران منصوب می شوید.
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در ادامه این حکم می افزاید: امیدوارم با توکل به خداوند متعال و همکاری تمامی کارکنان محترم شرکت ملی نفت ایران بویژه همکاران محترم آن مدیریت در انجام وظایف محوله و رشد و توسعه نیروی انسانی به عنوان مهمترین سرمایه شرکت موفق باشید.
جوادی، خواستار توجه مدیر جدید توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت، به جمع آوری و تحلیل اطلاعات و وضعیت نیروی انسانی شرکت و مقایسه با شرکت های بزرگ نفتی بین المللی و ارائه طرح ها و پیشنهادات لازم در راستای ارتقا بهره وری و نیل به رتبه جهانی و تهیه استراتژی و تدوین برنامه های نیروی انسانی شرکت با نگاه افزایش معنویت، مسئولیت پذیری و بهره وری در جهت اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شد.
معاون وزیر نفت، برنامه ریزی جامع برای حفظ و ارتقا دانش کاری و اخلاقی نیروی انسانی، تدوین و برگزاری دوره های آموزش نوین و اجرای کیفی دوره های مذکور، برقراری ارتباط با مراکزآموزشی داخل و خارج شرکت با هدف تربیت نیروی انسانی و کادر مدیریتی شایسته و مومن مورد نیاز شرکت ملی نفت ایران و ارتقا و تعامل مناسب با معاونت توسعه منابع انسانی وزارت نفت، مدیران و مسئولین ستادی و شرکت های تابعه را از اهم وظایف مدیر جدید توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت معرفی کرد.
جوادی همچنین بر هماهنگی و انجام ماموریت های مدیران منابع انسانی شرکت های تابعه به منظور اجرای دقیق مقررات اداری و سیاسیت گذاری مربوطه، تکریم ارباب رجوع و ایجاد ارتباط مناسب با همکاران و مراجعه کنندگان و پاسخگوی مناسب به آنها، بسط و توسعه ورزش همگانی در بین کارکنان و خانواده های محترم آنان و نظارت حرفه ای بر ورزش قهرمانی تاکید کرد.
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در این حکم از مدیر جدید توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت خواست به شفاف سازی فرآیندهای انجام کارها در راستای استیفای حقوق قانونی کارمندان و جلوگیری از تضییع آن در چارچوب مقررات جاری و همچنین تسریع و تسهیل امور و ارائه پیشنهادات جهت اصلاح و بهبود توجه ویژه داشته باشد.
وی در پایان از مدیر جدید توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت خواستار ارائه گزارشی از وضعیت امور گردش کارها و پیشنهادات بهبود در انجام وظایف جاری ظرف یک ماه آینده شد.

گفتنی است مدنی زادگان دردوران جنگ تحمیلی به مدت هشت سال در پالایشگاه نفت آبادان خدمت کرده و پیش از این به مدت ۹سال به عنوان مدیرروابط عمومی شرکت ملی پالایش و پخش حضور داشته است. وی همچنین به عنوان مدیربازرگانی شرکت صادرات فرآورده های ویژه شرکت ملی پالایش و پخش،مدیراداری و آموزش شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران و مدیرتدارکات و خدمات کالای خطوط لوله و مخابرات نفت فعالیت کرده است وبا ۳۳ سال سابقه کار و تلاش در این صنعت برای انتقال تجارب خود در حوزه منابع اسنانی از سوی مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به این سمت منصوب شد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۷ آذر ۱۳۹۲ساعت: ۰۹:۲۷۶۹۹ بازدید