سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱ EN

شرکت پایانه های نفتی ایران ایزو ۱۰۰۰۶ گرفت

مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران از اخذ گواهینامه ایزو ۱۰۰۰۶ برای نخستین بار در سطح شرکت های تابعه شرکت ملی نفت ایران از سوی شرکت SGS خبر داد. 
پیروز موسوی در حاشیه نشست اخذ گواهینامه ایزو ۱۰۰۰۶ که بعد از ظهر امروز ( ۲۹ اردیبهشت) با حضور مدیرعامل و نمایندگان شرکت SGS و شرکت طرح کیفیت فراگیر در شرکت پایانه های نفتی ایران برگزار شد در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران گفت: شرکت پایانه های نفتی ایران با ماموریت دریافت، ذخیره سازی، شمارش، بارگیری و تخلیه نفت خام و فرآورده های نفتی نقش بسیار مهمی در تدارم پایدار تولید نفت و گاز کشور ایفا می کند.
وی افزود: ماهیت فعالیت های شرکت پایانه های نفتی ایران ایجاب می کند که برای تحقق ماموریت های خود پروژه های سرمایه ای متعددی اعم از صنعتی و غیرصنعتی طراحی و اجرا کند که در این راستا مدیریت مهندسی و ساختمان این شرکت بنابر شرح وظایف سارمانی خود مسئولیت اجرای این ماموریت کلیدی را عهده دار است.
موسوی توجه ویژه به روش های نوین مدیریت که ماحصل اجرای کیفی و به موقع پروژه ها در نتیجه کنترل و نظارت دقیق است را از مهم ترین وظایف مدیریت مهندسی و ساختمان شرکت پایانه های نفتی ایران برشمرد.
وی تصریح کرد: مروری بر سوابق شرکت پایانه های نفتی حاکی از توجه ویژه به عملکرد روزآمد سیستمی است که بهترین نشانه این تصمیم را می توان در سیستم های استقرار یافته شرکت در سال های گذشته شامل استانداردهای مدیریت های کیفیت، زیست محیطی، ایمنی، سلامت شغلی و مدیریت کیفیت در آزمایشگاه ها مشاهده کرد.
موسوی از استقرار پنجمین سیستم استاندارد در مدیریت مهندسی و ساختمان شرکت پایانه های نفتی ایران خبر داد و اظهارامیدواری کرد که این مدیریت بتواند در پیاده سازی هر چه بهتر الزامات این سیستم و همچنین طراحی و اجرای پروژه های تحت مدیریت خود، گام های اطمینان بخش و استواری بردارد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ساعت: ۰۸:۵۷۳۷۹ بازدید