سال مهار تورم و رشد توليد
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ EN

نظام مالی و منابع انسانی صنعت نفت

سمینار آموزشی سیستم جامع مکانیزه مالی با رویکرد ERP امروز با حضور مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران در سالن شهید بهشتی برگزار شد. 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، اولین سمینار آموزشی سیستم جامع مکانیزه مالی با رویکرد ERP صبح امروز ( سه شنبه؛ ۳ اردیبهشت) با حضور احمد قلعه بانی؛ مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران، احمد تولایی؛ مدیر فناوری، اطلاعات و ارتباطات، امیر مسعود جباری راد؛ مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید نفت و گاز و علی کاردور؛ مدیر طرح ERP شرکت ملی نفت ایران در سالن شهید بهشتی برگزار شد.

احمد قلعه بانی در این مراسم با بیان اینکه سیستم های نرم افزاری امروز در دنیا انقلاب می کنند، ادامه داد: این نرم افزار می تواند در تصمیم سازی برای مدیران، در سرعت تصمیم گیری، در اصلاح فرآیندها و هم کاهش زمان به عهده کاربران است

مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران افزود: در میان سیستم های نرم افزاری، سیستم ERP که مجموعه ای جامع از سیستم هوشمند تخصیص منابع مالی و انسانی است، از بهترین نوع نرم افزار به شمار می رود این در حالی است که این نرم افزار در بسیاری از شرکت های نفتی جهان پیاده سازی شده است.

وی اضافه کرد: هم اکنون طراحی نرم افزار ERP در شرکت ملی نفت ایران به انجام رسیده است که اولین ماژول آن در بخش مالی طراحی شده است و این سیستم می تواند تحول عظیمی در بخش مالی ایجاد کند.

علی کاردر؛ مدیر طرح ERP شرکت ملی نفت ایران در ادامه تصریح کرد: سیستم برنامه ریزی منابع سازمان، از جمله نرم افزارهای جامعی است که مورد توجه بسیاری از سازمان ها و شرکت های پیشرو دنیا قرار گرفته و هدف از آنها یکپارچه سازی فرآیندهای موجود در سازمان و حرکت از وظیفه گرایی به سمت فرآیندگرایی است.

وی با اعلام اینکه شرکت ملی نفت ایران به منظور حذف فعالیت های بدون ارزش افزوده و نیز کسب مزایای رقابتی در بازار نفت و گاز بین المللی، اقدام به طراحی و ساخت نرم افزار ERP کرده است، گفت: بزرگترین قرارداد نرم افزاری کشور با موسسه مطالعات بین المللی انرژی منعقد شده است که بر اساس آن شرکت ملی نفت ایران به عنوان کارفرما، موسسه مطالعات بین المللی انرژیبه عنوان هاب پژوهشی، شرکت فاوا نفت صبا کیش به عنوان توسعه دهنده محصول و معاونت پژوهشی شرکت ملی نفت ایران به عنوان مسئول و راهبر پروژه معرفی شده اند.

کاردر تاکید کرد:نرم افزار ERP شرکت ملی نفت ایران در قالب ماژول ها و زیر ساخت های منابع انسانی، منابع مالی، حقوقی و قراردادها، تدارکات و زنجیره تامین، لجستیک، تولید، تعمیر و نگهداری، مدیریت پروژه ها، مدیریت پورتقولیو و بازاریابی و فروش طراحی و اجرا خواهد شد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ساعت: ۰۹:۱۸۵۸۵ بازدید