سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۲ EN
روز پنج شنبه گذشته در جريان سفر وزير نفت به استان خوزستان

روند پیشرفت کلیه ی پروژه های متن در غرب کارون با حضور وزیر نفت مورد ارزیابی قرار گرفت

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی وتوسعه نفت؛ مهندس قاسمی به همراه مهندس قلعه بانی معاون وزیر و مدیر عامل شرکت ملی نفت، مهندس سعدونی مدیر عامل شرکت مهندسی و توسعه نفت و جمعی از مدیران ارشد صنعت نفت در جریان سفر فشرده پنج شنبه گذشته (۲۱ اردیبهشت) به استان خوزستان از مجموعه میادین نفتی غرب کارون نیز بازدید کردند.

وزیر نفت و هیئت همراه با حضور در محل پروژه میدان نفتی آزادگان شمالی به بازدید از دکل های حفاری و محل احداث کارخانه فراورش پرداختند و سپس از میادین آزادگان جنوبی، یاران و جفیر بازدید هوایی کردند.

همچنین این عضو هیئت دولت با حضور در سایت میدان نفتی یادآوران پس از بازدید از محل احداث کارخانه فراورش و تاسیسات تولید زود هنگام این طرح، در جلسه ای با حضور مهندس سعدونی مدیر عامل شرکت متن، مهندس نظر پور مجری طرح یادآوران و پیمانکاران این طرح مهم و استراتژیک نفتی روند پیشرفت این میدان مشترک نفتی را مورد ارزیابی قرار دادند.

مهندس قلعه بانی مدیر عامل شرکت ملی نفت درپایان این بازدید در گفتگو با خبرنگاران پیشرفت پروژه های غرب کارون را به نسبت خوب ارزیابی کرد و همین حال شتاب بیشتر در زمان اجرا و کیفیت کار را مورد تاکید قرارداد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت: ۱۷:۱۴۶۸۶ بازدید