سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
پنج شنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ EN

آمادگی ایران برای افزایش سوآپ نفت خام از دریای کاسپین

مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران می گوید: برای افزایش عملیات سوآپ نفت خام از پایانه نفتی شمال برنامه ریزی ها ی لازم شده و امکانات مورد نیاز هم مهیا گشته است.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، سید پیروز موسوی؛ مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران با بیان این مطلب گفت: با توجه به سیاست های وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران مبنی بر افزایش عملیات سوآپ نفت خام، شرکت پایانه های نفتی ایران نیز درصدد کسب آمادگی های لازم در این خصوص است.

 وی ضمن اظهار رضایت از روند فعلی پیشرفت پروژه ساخت حوضچه فراگیر شمال خواستار اجرای زودهنگام این پروژه  مهم و استراتژیک شد .

مدیر عامل شرکت پایانه های نفتی ایران بر نقش حاکمیتی این شرکت و پیگیری های لازم در زمینه پروژه بزرگ جاسک به عنوان مهم ترین اولویت شرکت تاکید کرد و در این باره توضیح داد: با توجه به اینکه نقطه شروع پروژه خط لوله نکا – جاسک ازپایانه نفتی شمال خواهد بود تجهیز این پایانه دراولویت کاری قرار دارد.

موسوی با تاکید بر اهداف اصلی سیاست های نظام جمهوری اسلامی و شرکت ملی نفت ایران، هم راستا بودن فعالیت های شرکت با چشم انداز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، اهمیت موضوع سوآپ، جایگاه پایانه نفتی شمال در انجام این پروژه ملی و حیاتی کشور، حفظ سرمایه منابع انسانی، استفاده حداکثری از ظرفیت کارکنان جوان و نیز افزایش دوره های آموزشی را از سیاست ها و برنامه های شرکت پایانه های نفتی ایران برشمرد .

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۳۰ بهمن ۱۳۹۰ساعت: ۰۸:۰۷۳۰۲ بازدید