سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱ EN

حراست به دنبال پیشگیری از وقوع حوادث است

رییس حراست شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب گفت: حراست و عوامل حراست به دنبال پیشگیری از وقوع حوادث و جلوگیری از بروز ضرر و زیان هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، امیر چم کوری؛ رییس حراست شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب با بیان اینکه وظیفه ما تنها حراست از ساختمان ها و تأسیسات نیست، گفت: منابع انسانی مهمترین سرمایه هر سازمان است که در صنعت نفت به عنوان قطب نخست اقتصاد کشور، این سرمایه از اهمیت بیشتری برخوردار است.

وی با اشاره به استفاده روزافزون از فناوری ها گفت: با توجه به حضور فعال دشمنان نظام در جنگ الکترونیک، ضرورت دارد در خصوص حفاظت فناوری اطلاعات و جلوگیری از نفوذ دشمنان به سیستم های رایانه ای شرکت توجه ویژه ای صورت گیرد.

وی که در جمع روسای حراست شرکت های تابعه شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و در سومین جلسه شورای راهبری حراست در مسجدسلیمان سخن می گفت، با تأکید بر اصل پیشگیری از حوادث تصریح کرد: می بایست با مقدم دانستن اصل پیشگیری بر همه امور، مانع از بروز ضرر و زیان به سازمان شد که در صورت غفلت از اصل پیشگیری ممکن است حوادث ناخوشایندی اتفاق افتد و موجب بروز ضررهای مادی و معنوی به سرمایه مالی و انسانی سازمان شود.

رییس حراست شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب ادامه داد: در صورت وقوع حادثه می بایست مرحله سوم که همانا تجزیه و تحلیل حوادث و اتفاقات است، مورد توجه ویژه قرار گیرد .

وی با توصیه جدی به همکاران خود در ادارات حراست شرکت های تابعه به منظور تشکیل کمیته های تجزیه و تحلیل گفت: حوادث صورت گرفته گذشته را مورد بررسی و تجزیه و تحلیل دقیق قرار دهید تا راه های وقوع حوادث بسته و اتفاقات مشابه رخ ندهد .

ابوذر شجاعی برجویی؛ رییس حراست شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان نیز به عنوان میزبان جلسه با اشاره به تاریخچه و قدمت صنعت نفت در این شهرستان، به ارائه عملکرد این اداره در حوزه حراست از تأسیسات این سرمایه ملی پرداخت .

وی با تقدیر از همکاران خود در حراست مسجدسلیمان گفت: همه کارکنان این اداره بی وقفه و با مجاهدت خود و البته با همکاری تمامی مدیران و کارکنان شرکت تلاش دارند مانع از بروز حوادث و تحقق دسیسه های دشمنان نظام در سنگر اول اقتصاد کشور شوند .

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۲ دی ۱۳۹۰ساعت: ۱۱:۳۸۵۰۳ بازدید