سال مهار تورم و رشد توليد
دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ EN

سامانه سیستم ارزیابی شرکت های تابعه نفت طراحی شد

مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت ملی نفت ایران، از طراحی سامانه سیستم ارزیابی شرکت های تابعه نفت خبر داد.

احمد تولایی؛ مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت ملی نفت ایران، در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران با اعلام این خبرافزود: با توجه به رسالت و ماموریت این مدیریت به منظور نیل به صنعت نفتی یادگیر، پیشرو و صاحب اندیشه و خرد و مطابق با اهداف راهبردی بالادستی صنعت نفت این مدیریت متولی سامانه های زیر بنایی است.

وی با بیان اینکه سامانه های زیر بنایی شامل مدیریت فرآیند های کسب و کار، سامانه های جامع در قالب ERP، میادین نفتی هوشمند، امنیت و تداوم کسب و کار می شود، گفت: برای تحقق اهداف «فاوا»ی شرکت ملی نفت ایران، به نظام ارزیابی عملکرد بصورت فراگیر، استاندارد و قابل توسعه در این مجموعه نیاز است.

تولایی تصریح کرد: با توجه به اهداف راهبردی این مدیریت، بررسی سامانه های ارزیابی عملکرد از چند سال پیش آغاز و طی بررسی های کارشناسی، کارت ارزیابی متوازن به عنوان یک سیستم فراگیرِ، استاندارد، قابل توسعه و با امکان پایش اهداف راهبردی انتخاب شده است.

 مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت ملی نفت ایران افزود: سامانه‌ی اولیه ارزیابی عملکرد شرکت ها طراحی شده و در حال حاضر با چند مدیریت و شرکت‌های تابعه نفت در حال مذاکره برای پیاده سازی نظام جدید ارزیابی عملکرد شرکت ها بصورت آزمایشی هستیم.

وی تصریح کرد: امیدواریم از طریق یکپارچگیِ این سامانه با سایر سامانه های زیر ساختی اطلاعاتی، بتوان به نظام مطلوب ارزیابی عملکرد و پایش راهبردی متناسب با اهداف کلان صنعت نفت با حمایت مدیران ارشد و همراهی بدنه نفت دست یافت.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۷ دی ۱۳۹۰ساعت: ۱۳:۵۱۳۳۵ بازدید