سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱ EN
با حضور مدير عامل شركت متن و رييس روابط عمومي شركت ملي نفت ايران

پایگاه جدید اینترنتی شرکت مهندسی و توسعه نفت (متن)؛ افتتاح شد

نسخه جدید پایگاه اینترنتی شرکت مهندسی و توسعه نفت به آدرس pedec.ir، همزمان با روز روابط عمومی و ارتباطات افتتاح شد.

همزمان با  ۲۷ اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی، مراسم راه اندازی نسخه جدید پایگاه اینترنتی شرکت مهندسی و توسعه نفت با حضور مدیرعامل این شرکت، رئیس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران، و جمعی از مدیران و مسئولان شرکت متن برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، در ابتدای این مراسم، ایوب بنوی رییس روابط عمومی این شرکت ضمن خوشامدگویی به حاضران، راه اندازی مجدد سایت PEDEC را گامی مهم در راستای ارتقای اطلاع رسانی در شرکت مهندسی و توسعه نفت عنوان کرد و گفت: طی چند ماه اخیر، جلسات کارشناسی متعددی برای به روزرسانی مطلوب این پایگاه اینترنتی تشکیل شد و در روزهای آینده، بخش انگلیسی این پایگاه نیز آغاز به کار خواهد کرد.

مهندس ناجی سعدونی؛ مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت نیز در بخش دیگری از این مراسم، با اشاره به مسئولیت سنگین این شرکت برای تحقق اهداف صنعت نفت و گاز کشور، یادآور شد: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته، شرکت متن طی ۱۰ سال آینده، بیش از یک میلیون بشکه به تولیدات نفت کشور اضافه خواهد کرد و از آن جا که این حجم وسیع فعالیت، نیازمند اطلاع رسانی دقیق و مطلوب است، راه اندازی نسخه جدید پایگاه اینترنتی PEDEC بسیار ضرورت داشت.

در ادامه مراسم، نسخه جدید پایگاه اینترنتی شرکت مهندسی و توسعه نفت توسط منوچهر خندان؛ رییس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران افتتاح شد؛ خندان در این مراسم از مدیریت و روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت به دلیل اقدام شایسته آنها مبنی بر راه اندازی مجدد پایگاه اینترنتی PEDEC قدردانی و اظهار امیدواری کرد که شرکت متن با بهره گیری از ابزارهای ارتباطی، بیش از پیش در انعکاس مناسب فعالیت های خود موفق باشد.

رییس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران ضمن گرامیداشت روز روابط عمومی و ارتباطات، انفجار اطلاعات در دنیای امروز را مورد اشاره قرار داد و خاطرنشان کرد: امروزه حتی ابزار جنگ نیز در دنیا تغییر یافته است و فضای سایبری جایگزین تکنیک های نظامی شده که این موضوع، مسئولیت روابط عمومی ها را سنگین تر ساخته است.

وی در پایان با یادآوری این نکته که اطلاع رسانی نقش بسزایی در انعکاس فعالیت های سازمان ها دارد، تاکید کرد: روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران با تمام توان از شرکت های تابعه شرکت ملی نفت در امر اطلاع رسانی پشتیبانی خواهد کرد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ساعت: ۰۹:۵۵۹۰۹ بازدید