سال مهار تورم و رشد توليد
دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ EN

سهمیه شرکت نفتی ها در راهیان نور امسال به ۵ هزار نفر می رسد

فرمانده بسیج شرکت ملی نفت ایران از برنامه ریزی برای افزایش تعداد پایگاه های بسیج این شرکت تا پایان امسال خبر داد و گفت: سهمیه شرکت ملی نفت ایران در کاروان راهیان نور سال جاری به پنج هزار نفر رسیده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، میر عبدالرضا مرادحاجتی در چهارمین نشست راهبردی فرماندهان پایگاه های بسیج شرکت ملی نفت ایران که در محل این حوزه تشکیل شد، اظهار داشت: بسیج شرکت ملی نفت ایران و پایگاه های تابعه در سراسر کشور باید در راستای تحقق اهداف سازمانی، با کشف استعداد و معرفی نخبگان از آنها حمایت کنند.

مرادحاجتی با یادآوری این موضوع که شرکت ملی نفت جای اولین هاست، اعلام کرد: امسال سهمیه راهیان نور شرکت ملی نفت ایران پنج هزار نفر خواهد بود که تعداد بالایی است و همکاران از هم اکنون در تدارک این سفرهای ارزشی هستند.

به گفته وی، یکی از وظایف بسیج شرکت ملی نفت ایران حمایت و کمک به مجموعه صنعت نفت است که این وظیفه امروز با درایت و هوشمندی بسیجیان در حال انجام است و همانطور که تاکنون به همت مدیران، کارکنان و کارگران سختکوش صنعت نفت، کمر تحریم ها شکسته شده است، از این پس نیز این روند ادامه خواهد یافت.

فرمانده بسیج شرکت ملی نفت ایران با بیان اینکه وظیفه بسیج این است که از رفتار و حرکت هر مدیر و کارگری که در راستای شکستن تحریم های پوشالی آمریکا قدم بر می دارد، تمام قد و با سینه ای سپر حمایت کند، تصریح کرد: عملکرد تیم رصد رسانه های بسیج حوزه نشان می دهد حجم اخبار و گزارش های پیرامون بسیج در رسانه های خارج از صنعت نفت، بازتاب خوبی داشته و در مجموع، حجم اخبار و گزارش های رسانه شرکت ملی نفت ایران و دیگر رسانه های صنعت نفت با افزایش چشمگیری رو به رو بوده است.

مرادحاجتی از رسانه هایی که اخبار هفته دفاع مقدس و بسیج و دیگر اخبار مهم ضد تحریمی را بازتاب می دهند و موجب امید و نشاط در مجموعه می شوند، قدر دانی کرد و گفت: اگر می خواهیم در دایره بصیرت و شجاعت حرکت کنیم، لازم است هر روز گام هایمان را با کلام ولایت تطبیق دهیم زیرا بسیج با تمام عظمتش، جز ولایت چیزی نیست.

وی اظهار داشت: با توجه به مطالعات انجام شده و نیازسنجی های صورت گرفته و با موافقت بسیج وزارت نفت، تعداد پایگاه های بسیج شرکت ملی نفت ایران تا پایان سال جاری افزایش خواهد یافت و پایگاه های مقاومت بسیج پتروپارس، پایگاه بسیج خزر، باشگاه آبعلی، باشگاه شماره ۱، باشگاه شماره ۲، پایگاه تهرانسر، پایگاه مرکزی هشتم، مرکزی دهم و مرکزی پنجم به مجموعه پایگاه های فعلی اضافه خواهند شد.

مرادحاجتی در ادامه با اشاره به پیروزی های اخیر اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران، گفت: همانطور که در دفاع مقدس، الطاف صاحب الزمان (عج) شامل حال رزمندگان بود، اکنون هم عنایت پروردگار را به ملت ایران اسلامی به وضوح می بینیم؛ عنایتی که در درایت، هوشمندی، علم و توانایی متخصصان الکترونیکی و سایبری ایران متبلور شده است.

گفتنی است در این نشست که با حضور فرماندهان پایگاه های بسیج شرکت ملی نفت ایران انجام گرفت، هر یک از فرماندهان نقطه نظرات خود را ارائه کرده و در این خصوص تبادل نظرهای لازم صورت گرفت.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۳۰ آذر ۱۳۹۰ساعت: ۱۷:۲۹۳۰۰ بازدید