سال مهار تورم و رشد توليد
شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ EN

دلایل افزایش ساعت کاری کارکنان صنعت نفت تشریح شد

معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت گفت: راهبری عملیات تولید و عرضه محصولات و فرآورده‌ها در بازارهای داخلی و بین‌المللی، ایفای نقش مؤثر در تامین و تدارک به موقع کالا و تجهیزات از داخل و خارج کشور ازجمله دلایل افزایش ساعت کار در وزارت نفت بوده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نفت(MOP)، دکتر سید علیرضا میر محمد صادقی در خصوص افزایش ساعت کاری کارکنان صنعت نفت از ۱۴:۳۰ به ۱۶ افزود: صنعت نفت یک صنعت عملیات‌محور است و باید با کل مناطق عملیاتی مانند مناطق نفت‌خیز جنوب و پارس جنوبی در ارتباط مستقیم باشد.

به گفته وی همچنین با توجه به اینکه صنعت نفت با بازارهای بین‌المللی به‌صورت مداوم در ارتباط است، مهندس رستم قاسمی وزیر  نفت طی نامه‌ای از رییس‌جمهوری در خواست کرد تا ساعات کلیه واحدها و ادارات روزکار عادی صنعت نفت در تهران، از ساعت ۸  تا ۱۶ تعیین شود.

دکتر میرمحمد صادقی ادامه داد: دکتر محمود احمدی نژاد نیز در پاسخ به نامه مذکور، پی‌نوشت کرد: “موافقم. خداوند تمام خدمتگذاران و کارکنان صدیق صنعت نفت را موفق تر و سربلندتر نماید.”

معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت، ضمن تاکید بر بهره‌وری هرچه بیشتر از سوی همکاران صنعت نفت کشور، ابراز امیدواری کرد تا با تلاش کارکنان صدیق صنعت نفت کشور بتوانیم در راستای تحقق اهداف و سیاست‌های تعیین‌شده در اجرای پروژه‌های توسعه‌ای صنعت نفت و دستیابی به اهداف برنامه پنجم توسعه گام‌های مؤثری را برداریم.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۸ آذر ۱۳۹۰ساعت: ۱۱:۲۶۴۲۶ بازدید