سال مهار تورم و رشد توليد
شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ EN

توسعه حمل ونقل؛راهکار برای گسترش عدالت درجامعه

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به مناسبت ۲۶ آذرماه؛ روز ملی حمل و نقل در پیامی به همایش ترابری نفت؛ پشتیبانی از تولید، این روز را به کارکنان فعال در ترابری مناطق نفتخیز جنوب تبریک گفت.

متن کامل پیام احمد قلعه بانی به شرح ذیل است:

اگرچه در گذشته برخورداری از ناوگان حمل و نقل کارآمد یکی از عوامل زمینه ساز توفیق تمدن ها در عرصه تولید و بازرگانی بوده و ایران نیز با قرار گرفتن در مسیر جاده ابریشم یکی از کشورهای موفق در عرصه تجارت بین المللی بوده است، اما بایستی اذعان داشت که حمل و نقل نوین در ایجاد تمدن قرن بیست و یکم، بیشترین سهم را خواهد داشت تا جایی که می توان مدعی شد که طرح دهکده جهانی می تواند مدیون پیشرفت حمل و نقل به عنوان یکی از اصلی ترین بخشهای ارتباطات به شمار آید .

با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری در یکی از سخنرانی هایشان: “باید حلقه سازندگی ها، توفیق ها و پیشرفت ها را به زندگی مردم متصل نمود.” امروز حمل و نقل با زندگی مردم گره خورده است. هیچ فعالیتی را نمی توان نام برد که از خدمات این بخش بی بهره باشد و هر نوع توسعه ای در این بخش موجب خواهد شد تا مردم مستقیماً از آن بهره مند گردند؛ به همین دلیل با توجه ویژه به توسعه حمل و نقل می توان عدالت را در جامعه گسترش داد.

به سهم خود فرارسیدن ۲۶ آذر روز ملی حمل و نقل را به مدیران، مهندسین و کارکنان ترابری مناطق نفتخیز جنوب تبریک گفته و از خداوند بزرگ برای این عزیزان که با تلاش وافر و خستگی ناپذیر خود در دوران های سخت اما پر افتخار دفاع مقدس و مهار و کنترل فوران نفت و گاز از چاه های مختلف کشور، توانمندی و تخصص خود را به جهانیان نشان دادند و نام ایران و ایرانی را در جهان بلند آوازه نمودند، آرزوی سلامتی و سعادت می نمایم.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۶ آذر ۱۳۹۰ساعت: ۱۵:۱۷۴۴۵ بازدید